Mevzular 40 - Adalar, Abdülhamid, Osmanlı Donanması, Mavi Vatan, Kıbrıs, İdlip ve Fazlası

  görünümler 827,726

BaBaLa TV

24 gün önce

Mevzuların bu bölümdeki konukları Mavi Vatan kavramının isim babası olan Cem Gürdeniz ve Hasan Atilla Uğur. Oğuzhan Uğur, Hasan Atilla Uğur ve Cem Gürdeniz'in programdaki konu başlıkları ise: Adalar, Abdülhamid, Osmanlı Donanması, Mavi Vatan, Kıbrıs, İdlip ve daha fazlası.
VIDEODA BAHSEDİLEN KİTAPLAR VE BAHSEDİLDİĞİ ANLAR
26:29 Cem Gürdeniz - Mavi Uygarlık
26:50 Cem Gürdeniz - Mavi Vatan Yazıları
26:51 Cem Gürdeniz - Hedefteki Donanma
43:08 Genelkurmay Atase Başkanlığı - Balkan Harbi Telgrafları
48:32 Cemal Kutay - Yazılmamış Tarihimiz Seçmeler 1
57:02 Vahdettin Engin - Bir Devrin Son Sultanı 2. Abdülhamid
1:08:01 Admiral Sandy Woodward - One Hundred Days
1:24:32 Bernard Lewis - 100 Years in the Making
👉 Babala TV TRpost kanalına abone olmak için: bit.ly/BabalaTV
Sosyal Medya Hesaplarımız;
Instagram ► babalativi
Facebook ► babalativi
Twitter ► babalatv

YORUMLAR
BaBaLa TV
BaBaLa TV 23 gün önce
Konuklarımız yorumlarınızın tamamını okuyor. Soru ve yorumlarınızı dakika belirterek yaparsanız, sonrasında size verecekleri yanıtlar daha anlaşılır olacaktır. İzlemeden yorum yapılmamasını öneririz.
Gündem Tv
Gündem Tv 7 gün önce
Sayın Atilla Uğur Madem Tüm yorumları okuyorsun normalde yazmam okuyacağınıza inanarak yazıyorum canan kaftancıoğlu Atatürk demeyi kabul etmiyor sol kesimde solcu olmama rağmen yılmaz özdil örneğin yazdığı "Mustafa Kemal" kitabı ardından kilicdaroglunun kaftancioglunun bu çıkışına destek vermesi acaba sol kesimde Atatürk Ata Türk adini silmek isteyen , toplumu bu şekilde yönlendirmek isteyen bir kesim mi var ? ki var bu siyasî partiler al at hepsini çöpe hain dolu
Adsız Adam
Adsız Adam 9 gün önce
Oğuzhan kardeşim lütfen ama lütfen bunu bi standarda bağlayın haftada 1-2 gibi çekilsin bu mevzular.Bu insanlar Allah gecinden versin yitip gitmeden onların bilgi birikimlerinden sonuna kadar faydalanmalıyız.Yanlış anlamayın beni bu insanların alternatifleri ne tv de ne sosyal medyada nerdeyse yok!Bu insanlardan olabildiğince faydalanmak istiyoruz.Rica ediyoruz
Ahmet Demir
Ahmet Demir 9 gün önce
Atilla komutanıma bir sorum var. Sudan gidiyo Kıbrıs tek mermi atılmadan veriliyor dediniz. Peki bu Abdülhamit Han'ın suçu mudur? Adam başa geçtiğinde devlet zaten ölmüş. Osmanlı'nın adı imparatorluk kendisi Çaka beyliği bile etmez halde. Ruslar Osmanlıyı zaten savaşlarla yok etmenin eşiğine getirmiş. Fransızlar Cezayir'i İtalyanlar Libyayı İngilizler Kıbrıs'ı ver yoksa tüm imparatorluğu alırız elinden diye ültimatom veriyolar. Akbabalar güçlü donanmalarıyla Akdeniz'de. Siz Abdülhamit olsanız Kıbrıs'ı verir miydiniz yoksa savaşa mı girerdiniz? Ben Abdülhamit'i toprak kaybında suclayamam. Adam artısını eksisini biliyor. Bir savaş daha yapacak güç kalmamış ülkede. Kim olsa Kıbrıs'ı verirdi. Hem o zamanlar içimize sızmış siyonistler de vardı. Adamın başı hain doluydu komutanım. İsrail'i kuracak olanlar bu yolun Abdülhamit'i ve Osmanlıyı yıkmaktan geçtiğini biliyordu.
Muhammed ÖZDEMİR
Muhammed ÖZDEMİR 12 gün önce
Oğuzhan Abi Pandemi sürecinde Hemşireler sesini duyuramadı.Litfen Türk Hemşireler Derneği Genel Başkanını Mevzular programına alabilir misiniz???
Ömer Alp
Ömer Alp 13 gün önce
Geleceğimizi ilgilendiren bir konu olduğuna göre çocukların bununla büyümesi gerektiğine inanıyorum. Samimi bir organizasyon bu konuyu çizgi dizi yapsa böyle bir proje ortaya koysa destek görür diye düşünüyorum. Saygılar.
Si
Si 2 saatler önce
Pinci yukle lan
Si
Si 2 saatler önce
Amiral bombaymis,
Serhan Etli
Serhan Etli 7 saatler önce
Cem Gürdeniz ve Cihat Yaycı komutanların (=komutan dedim ama bir komutandan çok daha fazlası oldukları herkesin malumu) kitaplarından en az birini okumamış birinin güncel ve global ölçekte Türkiye meselelerini anlama kapasitesinin eksik ve kusurlu olacağını ifade etmek isterim. Bir kaç satır tweet, bir kaç hoşunuza giden/gitmeyen siyasetçinin söylevi arasına sıkışmış bir siyasi düşünce sistematiği; ne yazık ki sizi kendini bilgili sanan bir cahilden öteye taşımaz. İnanıyorum ki yeni neslimiz meselelere bütünsel bakma konusunda kendinden önceki jenerasyonun yaptığı hataları yapmayacaktır.
mert can
mert can 14 saatler önce
Fena beyin yıkama hakim burada
Burak GÜNGÖR
Burak GÜNGÖR 22 saatler önce
Abdülhamid hakkında önceden donanmayı hapsetti bitirdi demiştiniz. Bu videoda o konuları açmanız ve açıklamanız çok güzel olmuş.
can Özdemir
can Özdemir 22 saatler önce
Bu konuları ele almanız beni çok mutlu etti ve aydınlattı babala ekibine teşekkür ediyorum bu konuları daha çok ele almanız dileklerimle
Muhammed Zeki
Muhammed Zeki 22 saatler önce
Abdülhamid’in hatıra defteri yoktur, bu isimdeki kitap sahtedir, inanmayın ve kullanmayın! (Murat Bardakçı) biz şimdi kime inanacağız? ve bir de Sn. Atilla UĞUR'dan defalarca 'Apoyu nasıl sorguladım' kitabına ulaşamadığımızı yeni baskısının olmadığı için piyasada bulunamadığı yazdım fakat hiç bir şekilde sözlü ya da fiili bir tepki/cevap alamadım.Yorumları okuduklarına emin değilim okuyorlarsa şimdiden verecekleri/yapacakları cevaplar için teşekkür ederim.
burcu karasoy
burcu karasoy Gün önce
Bütün olayları en yakından takip eden veyahut olayların içinde bulunan ınsanlardan mevzuları dinlemek ayrı keyifli ayrıca bizim bilip atladığımız veya yanlış bildiğimiz konuların sayenizde ulaşılabilir olması muazzam. Teşekkürler...
Mehmet Onat
Mehmet Onat Gün önce
Kardak kayalıklarına çıkan timi Ali Turksan, Erme Onat'i konuk olarak bekliyoruz
refat iliev
refat iliev Gün önce
iki Efsane Emekli SUBAY Bildiklerini bizlerle paylasmalari mutis bisey
Azizhan Günışık
Azizhan Günışık Gün önce
18:07 "Alırız Canım Bi Gecede"😎🇹🇷
Zafer sayılı
Zafer sayılı Gün önce
200 kere elin ile maskeye dokundun... Takmasan daha iyiymiş maskeyi.Kral
ishak tütüncü
ishak tütüncü Gün önce
Sayın Atilla Uğur 59.dk da Abdülhamid in kaybettiği toprakları bir çırpıda söylüyor ama Atatürk'ün 4milyon m2den 780bin m2 ye düşürdüğü toprakları ki bunun içinde orta doğu ve dolayisyla milyar dolarlık petrol yatakları da mevcut onları söylemiyor. Tarih parça parça anlatılmaz anlaşılmaz diyor ama bu örnekleri verirken sebeplerini söylemiyor. Elbette abdulhamidin de Atatürkunde sebepleri olmuştur, şartlar öyle gerekmistir ama bunlar söylenmek yerine eleştirel bir yaklaşım ve subjektif bir bakış açısıyla anlatılıyor konular. Ben burda objektif bir yaklaşım göremiyorum. Evet hepsi ecdadımız ve bu ülke için bulundukları şartlarda en iyisini yapmaya çalışmışlardir ama şunu kimse es geçmesin Osmanlı'nın yıkılması en çok hanedana zarar vermiştir ve kimse hanedanligina, ailesine zarar gelmesini istemez. O yüzden ülkeyi sattı kaçtı gibi basit yalanları duyduğunuzda kendinize bir sorun, bir düşünün sahip olduğunuz yerde kalmak mı yoksa başka ülkede kaçak yaşamak mı isterdiniz diye.
MAHMUT DİKMEN
MAHMUT DİKMEN Gün önce
Mevzular da Azerbaycan - Ermenistan savaşını bekliyoruz.
ishak tütüncü
ishak tütüncü Gün önce
45:36 da komutanımiz " Türkiye Atatürk'e sadık kalsaydı onun fikirlerine vs.. bugün biz İtalya yi falan sollamistik diyor . Bu sadakati göstermeyen kimler diye sormak istiyorum. Vefatından, neredeyse 2000li yıllara kadar bir çok kez iktidar ve her zaman muktedir olan Atatürkçüler neden ilim bilim üretmek yerine saçma sapan şeylerle uğraştılar? hala da uğraşları değişmedi.. Bugün 10 Atatürk'cuden belki 8 i bu hükmeti beğenmiyor elestiririyor, peki bu hükumetin yaptığı, yapmaya çalıştığı şeyleri geriye dönüp baktığımızda kendisine Atatürkcu diyen hangi hükumetler yaptı yada yapmaya çalıştı ? Atatürk'ün kurduğu partide siyaset yapan ve bu ülkenin bütün operasyonlarına karşı çıkanlar varken hatta çoğunluğu bu zihniyetteyken biz dışarıdaki düşmanla nasıl savaşacağız? Bu ülkede taraftar siyaseti bitmeden, birini destekliyorsan diğerine karşısın psikolojisi yok edilmeden bazı seyleri hatta çoğu şeyi doğru anlamamız çok zor. O yüzden ön yargılardan kurtulup , kişisel menfaatleri değil toplumsal bakış açısı, toplumsal menfaatler üzerine düşünmek ve haraket etmek gerekiyor diye düşünüyorum. Selamlar
set them on fire
set them on fire 3 saatler önce
Siz 2000li yıllara kadar sürekli chp mi iktidarda zannediyorsunuz? Cumhuriyetin ilanından bugüne 70 sene boyunca iktidarda hep sağcılar olmuştur. Atatürk'ü takip eden ve fikirlerini benimseyen insanları eleştireceğinize ülkenin tarihini öğrenin. Şuanki berbat hükümetin berbat yönetimini aklamak için geçmiş hükümetleri kullanamazsınız.
Dr. Fatih Dogan
Dr. Fatih Dogan Gün önce
Tarihimizden ders çıkarıp bizleri yönlendirmeniz ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine ışık olmaya devam etmenizi çok isterim. Ben kendi adıma çok aydınlandım. Sizlerde Gazi Mustafa Kemal'in ruhunu gördüm hissettim. İnşallah sizler gibi fikir ve strateji sahibi paşalarımız devlet politikalarımıza ışık tutarsınız ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşırız.
Kur'an Merkez
Kur'an Merkez Gün önce
Atatürk'ün dine yaptığı en büyük saldırı şeriatı ve halifeliği kaldırmasıydı
Merve Özsarı
Merve Özsarı 21 saatler önce
Kaldırmasaydı da ne olsaydı hiç gelişmeden mi yaşasaydık ne olsaydı dine körü körüne bağlı mı kalsaydık şimdi ki İran sudi Arabistan gibi mi olsaydık biraz okuyun ya kitap okumasan bile Google Atatürk halifeliği neden kaldırdı diye yazsan bile şuan ki durum için ne kadar yararlı gerekçesi olduğunu göreceksin konuşmadan yorum yapmadan birazcık araştırın
03sabo
03sabo Gün önce
öyle bir zevkle dinledimki helal size iyiki varsiniz
Umit Ege
Umit Ege Gün önce
Resmi belgeler gösteriniz bu belgeleri açıkça gösterip bir tarih hiyerarşisi içinde genis olarak anlattığınizda ozaman inanılacak şeyler bunlar .. Herkes farklı şeyler anlatıyor her gördüğüm belge olayı çok farklı yerlere taşıyor
Volkan Atabey
Volkan Atabey Gün önce
Adam tuğla gibi 3 tane kitap yazmış okuyun
Yunus Emre MARANGOZ
Yunus Emre MARANGOZ Gün önce
1 ay sonra deniz kuvvetleri eğitime başlıycam. Gitmeden keşke hasan komutanım la tanışma fırsatım olsaydı.
Mert Savaskan
Mert Savaskan Gün önce
Söyledikleriniz doğru ama bence biraz fazla Osmanlı’nın neden düştüğünü ve ne kadar iyi olabileceğini konuşuyorsunuz ama şunu unutmayı Osmanlı düşmeseydi Türkiye olmazdı.
Mustafa kıllı
Mustafa kıllı Gün önce
Güneşdil teorisi hakkında sağlam bir propangandan yoksa sadece tırt sın
MERVE
MERVE Gün önce
Kitap isimlerini kaçırdım dakika kaçta idi ? Yoksa baştan izleyecegim😂
Ahmet Hakan Güner
Ahmet Hakan Güner Gün önce
Lütfen ekonomi ile ilgili ekonomist getirir misin Oğuzhan abi
Hakan Başar
Hakan Başar 2 gün önce
Bu konuşulanlar çok mantıklı ve ülkemizi ayaklandıracak değerli bilgiler ancak devletin artık bu ağır işleyişten kurtulup bu planları uygulayın mavi vatanı ve her şeyden önce Azerbaycan’ı kurtarmalı çünkü yıl artık 2020 daha fazla gecikemeyiz
rizi kiriyani
rizi kiriyani 2 gün önce
Sen Abdülhamiti savundun ey Babala Tv
Berkcan KulA
Berkcan KulA 2 gün önce
Türk tarihinden bahsederken lütfen sizinde tarihiniz ve anlattığınız kitleninde tarihini anlattığınızı unutmayın.Osmanlı’dan bahsediyorsunuz tarih anlatmaya çalışıyorsunuz ama hep eleştiri mevcut ,malesef ...Dediğiniz gibi son yüz yılda mustafa kemal düşmanlığı arttığı gibi osmanlı düşmanlığı da arttı ve Sizler bunların önüne geçmek yerine Bir diğer tarafı etkilemeyi algıyı ön planda tutarken diğer tarafı da itip uzaklaştırıyoruz ... Gün geçtikçe sizde belirli kitleye ulaştıkça ne yapmak istediğinizi ve amacınızı gayet iyi ortaya koymaya başladınız.Ülkemiz için Türkiyemiz için Türkler için yaptığınız emeklere sonsuz saygım var ama eleştirimi belirtmek istedim . Saygılarımla
Furkan Bankat
Furkan Bankat 2 gün önce
Atilla abı abı diyorum çünkü sizi tanıyor gibiyim artık Oğuz abı sayesin bu gün Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ülkede yaşıyoruz ve Atatürk hakkında konuşulanlar beni utandırıyor öyle iğrenç şeyler ki ellerim varmaz yazmaya bir bölüm sadece Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatmanızı rica edicem tüm hayatını nasıl bir millete adadığı ve bu gün boş argümanlarla iste ezanı Türkçe okuttu medreseleri kapattı halifeliği kaldırdı din duşmanıydi gibi seylere bir cevap olur belki saygılar
ozgur ozhan
ozgur ozhan 2 gün önce
Süper program oldu teşekkür ederim.
efe gaspak
efe gaspak 2 gün önce
Allah sizin gibi vatan severleri başımızdan eksik etmesin dualarımız sizinle kahramanlar 🤲🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿
Bedirhan Dağdelen
Bedirhan Dağdelen 2 gün önce
Herşeyi Atatürk'e bağlayan Osmanlı düşmanı aptallarsiniz
Kel Abi
Kel Abi 2 gün önce
1 saat 36 dakika 26 saniye 1 saniye bile ileri almadan izlemek bu haz efsane Allah razı olsun emekleri geçen herkese
Burak Akbulut
Burak Akbulut 2 gün önce
Atatürk'ü daha iyi kavramak, verdiği olağanüstü kararları görebilmek ve daha iyi anlayabilmek için kesinlikle okumalısınız dediğiniz kitapların tavsiyesine çok muhtacız.
MrMykey
MrMykey 2 gün önce
1:30 benim olay burda bitti Atilla komutanım bu kadar güzel bir açıklama hiç bir yerde duymamıştım muhteşem Allah razı olsun sizden.
Yusuf Kerem Demir
Yusuf Kerem Demir 2 gün önce
abdülhamid zamanında giden toprakların çoğınluğu meclisi mebusan kararıyla alınan rus harbinden ötürü değil midir burda abdülhamidin suçıu nedir
Hafatak Oyuncu
Hafatak Oyuncu 18 saatler önce
Haklısın Ama işte
Hasan Teke
Hasan Teke 2 gün önce
Abi amerika ile rusyanin once kotu sonra bizle iyi iliskiler kurmasina ne diyosun benim kafa durdu anlayamiyom
EMİRHAN BOSTANCI
EMİRHAN BOSTANCI 2 gün önce
Bu videoyu izledim etkilendim kalan hepsinide izledim vakit buldukça ve zihnimde olanları sorguladım olaylara bakış açım değişti bunu sağladığınız için minettarım lütfen daha fazla aydınlatın.
Câhil
Câhil 3 gün önce
Çanakkale Zaferi'nden bahsederken eski tabyaları imar ve yenilerini inşa ederek boğazı müstahkem kılan Abdülhamid'i de anmak gerekirdi kanaatindeyim.
adem korkmaz
adem korkmaz 3 gün önce
Teşekkürler.
Hürşad Akkartal
Hürşad Akkartal 3 gün önce
Böylece, Doğu Akdeniz meselesi ve bu meyanda verilen onca savaşa girdik, giriyoruz, bir adım geri atmayız şeklinde ki, CAYIRTILAR dan sonra, net olarak, öğrendik ki, yanına Almanya'yı da katarak da olsa, geri adım atıp, Yunanistan'ı, hiç olmaması gereken yerde, Doğu Akdeniz meselesinde, Muhatap durumuna getirilmiş..! Program yapım ve sunucusu olarak da, şu konuşmalarda prompter kullanılması hiç hoş değil. Yersiz hızlandırmalarla, bir şeylerin gözden-kulaktan kaçırılmak istendiği izlenimi var.
Hakan Onaran
Hakan Onaran 3 gün önce
Peder beye (komutanımıza) saygılar. Neden Chp yada Mhp değil de kıblesi belli olmayan Perincek'in partisinde siyasete girdi?
Mustafa Kars
Mustafa Kars 3 gün önce
reis peltek gibi geldin kulağıma bişey olduysa geçmiş olsun
ali emri Sünnetçi
ali emri Sünnetçi 3 gün önce
Heee ok
MUHAMMED KHAN TURK
MUHAMMED KHAN TURK 3 gün önce
Bre Deyyus sen Serdar-ı Hâkan Abdülhamid Han'a nasıl abdulhamid dersin mel'un-u melâîn
Adana Polisi
Adana Polisi 3 gün önce
Ok
fatih yılmaz
fatih yılmaz 3 gün önce
Osman pamukoğlu gelsin
Ünal Evmez
Ünal Evmez 3 gün önce
Oğuzhan Abi merhaba iyi akşamlar. Abi bir dahaki mevzularda Ramil Seferov ya da Mübariz İbrahimov hakkında konuşur musun ? İyi akşamlar
Emine Döner
Emine Döner 3 gün önce
oğuzhan abi videoda geçen kitapları gönderirsen seve seve okurum
Xbox Xbox1
Xbox Xbox1 3 gün önce
Komutanlarımız nerde biz ordayız, inşallah devletin en üst kademelerinde kendilerini görürüz🙏🙏🙏
Furkanuu Yılmazb
Furkanuu Yılmazb 3 gün önce
Sayın atilla uğur atatürkün filistinde 1 mermi atmadan verdiği topraklarıda anlatırsanız çok sevinirim teşekkürler
Sema İnce
Sema İnce 4 gün önce
trpost.info/list/video/bM2NpJlq1K3ZX4A.html
İbrahim Yıldırım
İbrahim Yıldırım 4 gün önce
Türk Ordusu'nun şerefini en iyi atışımış şerefli komutanlarımızdan ikisi. Ellerinizden öperim.
İbrahim Yıldırım
İbrahim Yıldırım 3 gün önce
@alper aygun açacak.!! Ellerinden alınan itibarlarının, yaşatılan acıların bir bedeli olacak elbet. Bu adamlar yıllarca canlarını ortaya koydular.
alper aygun
alper aygun 3 gün önce
Devlete dava açan 6,500,000 TL dimi ben nankörü .........
hknpkns
hknpkns 4 gün önce
komutanlarımı her hafta görmek istiyoruz
Kemalist Çocuk
Kemalist Çocuk 4 gün önce
Atilla Komutanımda ki tipe bakarmısınız. Sarışın bir bozkurt gibi. Birini hatırlattı bana :)
Frank Keskin
Frank Keskin 4 gün önce
Sunucu arkadasdan ricam . Programi izleyip kendinizi degerlendirirmisiniz?
Serdar Yilmaz
Serdar Yilmaz 4 gün önce
trpost.info/list/video/o4-MaZyQntbDa6I.html Cihay yaycı'dan mı bahsediyorsunuz?
Furkan Bay
Furkan Bay 4 gün önce
Mevzular Abdülhamid bekliyoruz
Yusuf Gürsoy
Yusuf Gürsoy 4 gün önce
Bu programa başladığımdan beri araştırıyorum araştırdıkça daha fazla dikatimi çekiyor...
Mozi
Mozi 4 gün önce
Rica etsem bu Kazakistanın Kolektif Güvenlik Antlaşması Örgütüne üyeliğini tartışır mısınız ? Açıklamalarda Kitaplar yok bir de ekler misiniz alalım okuyalım.
Hatice Zeynep Demir
Hatice Zeynep Demir 4 gün önce
Bir sonraki mevzularda gıda kanunu hakkında da konuşur musunuz lütfen?
ayca sonerci
ayca sonerci 4 gün önce
tarih okuyun size ders..anadolu yunancadir ve anatoliden gelir dogu demektir..kibris yunanca kiprostan gelir ve bakir demektir..kibris yunan tatiri ve adalar tarihi binlerce yildir kibrista ve adalarda turkler 500 yil yoktur..hirsiz yalancilar
ilker S
ilker S 4 gün önce
Dakika 38:00 da sıçtı bence
Namik Aliyev
Namik Aliyev 5 gün önce
🇦🇿🇹🇷🙏
Kara Tahta
Kara Tahta 5 gün önce
Ulan perinçekin kuçusu olduktan sonra bi gülme geliyor
Erhan Özyurt
Erhan Özyurt 5 gün önce
41:06 da bahsettiği kitabı bulamadım adı gün gün atatürk mu acaba eğer bu ise internette stok yok gören duyan var mı?
BURAK KARABİNA
BURAK KARABİNA 5 gün önce
Biz Nato için kan döktük, savaştık, NATO da bizi sovyet işgalinden kurtardı (nokta) bunu inkar edemezsiniz. Ama bizim avrasyacilar Nato tu kaka Rusya iyi diyorlar ki Rusyanin kötülüğünü ukraynaya suriyeye doğu avrupada sorun, ya da Çin ovenler, Çinlilerin sorun yaşayıp savasmadigi komşusu yok yok yok. TSK da böyle askerlerin olduğunu bilmiyordum, bu kafada asker oldukça feto de sızar en APTAL cemaat da sızar TSK ya bu komutanlarla çok kolay..
Belgin Özer
Belgin Özer 5 gün önce
Çok kıymet verdiğimiz sayın Hasan Atilla Uğur Doğu Perinçek'in abdullah öcalan tv ye çıkacak açıklamasından sonra hala Vatan Partisinden istifa edip sine-i millete dönmüyorsa bizim için gerçekten yok hükmündedir ne aldığı madalyalarının nede hizmetlerinin hiç bir önemi yoktur Vatan Partisinde olan tüm askerler derhal istifa etmeliler !!
Belgin Özer
Belgin Özer 2 gün önce
@esra şen ben hala orada olduğunu sanıyordum aydınlattığınız için teşekkür ederim bu programı ilk defa izledim
esra şen
esra şen 2 gün önce
Daha önceki Mevzular videolarından birinde istifa ettiğini dile getirdi diye hatırlıyorum. İstifa etmediği konusunda emin misiniz?
salih kahveci
salih kahveci 5 gün önce
görev mevzular 40 çek elini 10 sn de bir maskeye götür
Onur Orsal
Onur Orsal 5 gün önce
Oguzhan bey, 35 yasinda iyi bir vatanseverim. Bizler okuyoruz arastiriyoruz. Akli selim insanlar olarak sentezleyip tez yapabilyoruz. 8yasinda gorecegin kizim var, Romanya vatandasi! O seni izleyerek anliyor Atatürk'ü ve bize verdiklerini. Yetistirecegimiz nesiller malesef youtube tan aliyor her bilgiyi. Kucuk bir bolum onlar icin. Anlasinlar hangi topraklarda buyuduklerini. Tesekkurler
Happy Station
Happy Station 5 gün önce
Sevgili Babala TV Severler Sizce Oğuzhan Uğur Nusret e neden öyle bir yorumda bulundu?
Kemal İri
Kemal İri 5 gün önce
Böyle programlar bilgilenmek isityoruz !!
Cengiz Yılmaz
Cengiz Yılmaz 5 gün önce
Komutanlarımızı zevkle dinliyorum...
Cengiz Yılmaz
Cengiz Yılmaz 5 gün önce
Cem komutanımızın denizcilik konusundaki fikirleri, çok değerli herkesin farkında olmasını dilerim.
Cengiz Yılmaz
Cengiz Yılmaz 5 gün önce
Cem komutanımız çok donanımlı.
Mustafa Altın
Mustafa Altın 5 gün önce
mete yararı da konuk alsanız güzel bir program olur bence. çok güzel program olmuş ağzınıza sağlık
HALIDERE MOTO GP
HALIDERE MOTO GP 5 gün önce
Nusrat mayın gemisinin kaptanı dedemmiş ne kadar onurverici bir duygu
mehmet kayacan
mehmet kayacan 5 gün önce
Abdülhamid gelsin bir bölüm full
Şevval Işık
Şevval Işık 5 gün önce
konuşulanları anlayamadığım için videonun başında izlemeyi bırakıyorum. anlayacak seviyeye geldiğimde devam edicem. bu arada cahil demeyin daha on yedi yaşımdayım.
Şevval Işık
Şevval Işık Gün önce
@Nedir Ne Değildir çk yardmcı oldn sağol
Nedir Ne Değildir
Nedir Ne Değildir Gün önce
Anlayamayacağın bişey yok bazen konu hızlı akıyor, durdur yeniden izle olmadı tekrar tekrar izle. Asıl senin yaşındakilerin bilmesi gereken bilgiler bunlar. Onyedi yaşındasın çocuk değilsin kardeşim. Anlayabilecek seviyeye ancak bu şekilde gelebilirsin.
Can Bakican
Can Bakican 5 gün önce
En büyük toprak kayıplarını, en ağır mağlubiyetleri Kızıl Sultan Abdulhamit zamanında aldık!.. BAKINIZ: Ayestefanos ve Berlin Andlaşmaları 1878.. BAKINIZ: Düyun-u Umumiye Kararnamesi 1881.. Osmanlı Devleti Abdulhamit zamanında ve Sultan Reşat ,ile Vahidetin zamanında battı.
Tayfur Bircan
Tayfur Bircan 5 gün önce
Muhteşem bir toplantı... çok bilgilendim... çok şey öğrendim...çok teşekkür ederim..sevgiler saygılar...
Buse Demirci
Buse Demirci 6 gün önce
Tarihi daha iyi öğrenmem gerektiğini düşündüğüm bu zamanda gerçekten ilaç gibi bir video geldi. Nefessiz izledim
Şamil Yeşil
Şamil Yeşil 6 gün önce
abi bide böyle gençlerin okuması gereken kitapları felan söyleseniz cok iyi olur tarıhımızi daha iyi tanırız
Çağrı Kaan SÖNMEZ
Çağrı Kaan SÖNMEZ 6 gün önce
Namık Ekin bence gerçek kahraman
Kadim KURALLAR
Kadim KURALLAR 6 gün önce
Ellerinizden öpüyoruz komutanımızın. Yayınların devamı gelsin.
Esra
Esra 6 gün önce
Bu Kaftancıoğlu'nun ne işi var CHP'de? Altı okundan biri Milliyetçilik olan bir partide ve Ataturk'un kurmuş olduğu partide Mustafa Kemal'in soyadının Atatürk olmasını hazmedemeyen bir kadının ne işi var?
Furkan Avci
Furkan Avci 6 gün önce
Sayın Atilla Uğur’dan düşmanlarımıza çok önemli bir mesaj 1:21:58
KOLPAÇİNO
KOLPAÇİNO 6 gün önce
BIRAKIN ARTIK M.KEMALLE UĞRAŞMAYI APTALLARIN İLAHLAŞTIRMASI TÜRK TARİHİNİN SADECE 1881-1938 DEN İBARET OLDUĞU DÜŞÜNMESİ VE HER ŞEYDE M.KEMALİ KULLANMANIZ İNSANLARDA TERS TEPKİ YAPIYOR VE DÜŞMAN OLUYORLAR. ARKADAŞ M.KEMAL OSMANLI'DA GÖREVİ ASKERDİ VE GÖREVİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMIŞ BİR ASKER İLERİ GÖRÜŞÜ, STRATEJİSİ OLSUN O DÖNEMİN EN İYİSİ BİR TEK M.KEMAL YOKTU DİĞER SUBAYLARDA VARDI AMA M.KEMAL İYİ BİR LİDERLİK YAPTI AYRICA SADECE M.KEMAL KAZANMIŞ GİBİ KONUŞAN APTALLAR KAÇ İNSAN ŞEHİT OLDU SAVAŞLARDA ONLARI YOK SAYMAYIN. ADAM EN İYİ ŞEKİLDE İŞİNİ YAPTI. SAVAŞTA İSTİHBARATLAR EN İYİ ŞEKİLDE İŞİNİ YAPMASA NE OLUR, HABERCİSİ DİĞER LERİ ONLARI GÖRMEZDEN GELEN APTALLAR VAR ATATÜRKÇÜYÜM DİYEN VE HER YERDE ATATÜRK ATATÜRK Bİ SALIN ADAMI SİZİN YÜZÜNÜZDEN ADAMA DÜŞMAN OLAN VAR. HER DÖNEM İNSANLAR GELİR GEÇER METEHAN ADAM DEHA ASKERİ DEHA, ATTİLA ODA AYNI ŞEKİLDE, F.S.MEHMET, M.KEMAL LİDERLER GELİR GEÇER HEPSİ İNSAN ONLARI İLAHLAŞTIRMAYIN. MESELA 2.SELİM ADAM HİÇ BİR ŞEY YAPMAMIŞ ŞİMDİ SADECE 2. SELİMİMİ KONUŞALIM HER YERDE M.KEMALİN REKLAMINI YAPIP DURMAYIN KİM NEYİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR. ARKADAŞ HERKEZ 4 4 LÜK DEĞİL BU ADAMLAR GÖREVİNİ İŞİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMIŞ VE ÖN PLANDA OLAN ADAMLAR VE TARİHİMİZ 100 YILLIK BİR TARİH DEĞİL.
Sarxan Mamedov
Sarxan Mamedov 6 gün önce
Karabağ savaşı hakkında program bekliyoruz
Ersin Değer
Ersin Değer 6 gün önce
51:30 "Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi parçalayacak bölecek her türlü programı var...." Bu kadar bağnaz olmamalısınız. Türkiye dünyadan koparılarak, veya sağa sola saldırarak, uçan kuşla kavga ederek bir yere varamaz... Yumuşak diplomasinin gücü kullanılmalı, zaten sert diplomasisinin (veya askeri gücünün) ne kadar olduğu bir tartışma konusudur
Numan Öztürk
Numan Öztürk 6 gün önce
Ulusalcı, avrasyacı kafalar anlamaz.
Cahit Taskin
Cahit Taskin 6 gün önce
Vah yazik, serefli askerlerimiz ne hale gelmis. Size Ataturkcu Tayyip-sever mi diyelim, Tayyipci Ataturk-sever mi? Bilerek yada bilmeyerek Tayyip guzellemesi yaptiniz. Iceride ulkenin canina okuyan bir hukumetten konu dis politika olunca birdenbire akil kupu kesilip dogru isler yapmasini beklemek?!!!.... Neyse.
Ahmet Özdemir
Ahmet Özdemir 6 gün önce
Asil adamlar
nurdie wahrheit
nurdie wahrheit 6 gün önce
GERCEGI MI ARIYORSUNUZ ILK ÖNCE TAYIP ERDOGAN VE AKP DEN KURTULMAK GEREKIR
Gökay Önal
Gökay Önal 6 gün önce
Sevgili Oğuzhan arkadaşım öncelikle yapmış olduğunuz programları severek takip ediyor ve dinliyoruz.Gerek konuklarınız, gerek ise seçtiğiniz güncel konular nedeniyle sizleri ve çalışan arkadaşlarınızı tebrik ediyorum.Böyle bir program yapmanız ve günümüzde yaşanan gelişmeleri asıl mesliğin içinden olan zeki , ahlakları kişilerden dinlemek daha da güzel.Hiç bir askeri konu hakkında bilgisi olmayan kişilerin televizyonlarda boy gösterip bilmedikleri konular hakkında yorum yapması çok komik bir şey.Bu olayı siz gerçek kişileri programa konuk ederek aştınız...Şuan ki gençlerimiz ne olup bittiğini, olan gelişmeleri sizin vasıtanız ile daha iyi anlamakta değerlendirmektedir...Sırf bir yere yaranacak diye gün yüzüne çıkan sahte tarihçileride sayın konuklarınız gerçek tezleri ile çürütmesi daha da güzel bir olay...Sayın babanıza, size ve bu ülke için onca çile çekmiş dört duvar aralarında çürütülmek istensede direnmiş ve hala olanları, doğruları bizlere göstermek isteyen gerçek vatansever büyüklerimize, komutanlarımıza selamlar olsun...Sizlere kolaylıklar diliyorum programınız bol konuklu ve hep daim olsun...
hex omega
hex omega 6 gün önce
ama fondoten çok be kardeşim... erkeğe de bu kadar fondoten...
Mustafa
Mustafa 7 gün önce
1:34:15 dk dan itibaren bahsettiği isimler kimler?
Serdar Yilmaz
Serdar Yilmaz 4 gün önce
Cihat yaycı mı acaba?
Hibrahim TR
Hibrahim TR 7 gün önce
Ayrıca türk donanmasına ilk denizaltıyı yaptıranda 2. Abdulhamit tir
Hibrahim TR
Hibrahim TR 7 gün önce
Türkiyenin uzun bir aradan sonra ilk denizci lideri Kendi gemilerimizi yeniden ürettiren CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN DIR
Ahmet Salih
Ahmet Salih 7 gün önce
Osman Pamukoğlu ile Hasan Atilla Uğur'u azerbaycan ermenistan meselesi için dört gözle bekliyorum.
Zebbar Zebbar
Zebbar Zebbar 7 gün önce
Mevzuları izlerken annem geldi online dersim vardı bilgisayarda annem niye dersini dinlemiyorsun dedi bende mevzuları gösterip anne tarih dersini izliyorum dedim
Berna Ekin
Berna Ekin 7 gün önce
Akp reklamı yapılmış, vay vay vay
ömer kurşun
ömer kurşun 7 gün önce
Nasıl yani daha izlemedimde ne oldu
DEMET ELLOO - MEZARLIK (Official Video)
2:53
Sony Music Türkiye
görünümler 44 B
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm Fragmanı
0:56
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 1,4 Mn
Masumlar Apartmanı 6. Bölüm Fragmanı
1:14
Masumlar Apartmanı
görünümler 2,5 Mn
Mevzular Özel ( Dr. Serdar SAVAŞ ) :  YKS 2020
41:33
MEVZULAR 28 - Atilla UĞUR 19 Mayıs
33:41
BaBaLa TV
görünümler 2,4 Mn
MEVZULAR 26  - Hoş geldin Atilla UĞUR
25:55
BaBaLa TV
görünümler 3,5 Mn
Konuşanlar 14. Bölüm
1:20:01
Konuşanlar
görünümler 1,7 Mn
Mevzular 19 - ÇAKAL ISLIĞI (!SANSÜRSÜZ!)
49:00
Çok Güzel Hareketler 2 | 58. Bölüm (Yeni Sezon)
2:03:38
Çok Güzel Hareketler
görünümler 495 B
DEMET ELLOO - MEZARLIK (Official Video)
2:53
Sony Music Türkiye
görünümler 44 B
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm Fragmanı
0:56
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 1,4 Mn
Masumlar Apartmanı 6. Bölüm Fragmanı
1:14
Masumlar Apartmanı
görünümler 2,5 Mn
MİNİCİK BANYODAN SON ÇIKAN KAZANIR! CEZA ÇARKI
23:05
Aşkın Günü Zehir Oldu! - Zümrüdüanka 15. Bölüm
8:18
Öğretmen 7. Bölüm Fragmanı
0:58
Öğretmen
görünümler 373 B
Benim Adım Melek 36. Bölüm Fragmanı
0:53
Benim Adım Melek
görünümler 886 B
SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ ÇIKARTMASI | VLOG 1
37:47
Cemal Can Canseven
görünümler 672 B