Mevzular 39 - Kör Tarih (Hasan Atilla UĞUR - Oğuzhan UĞUR)

  görünümler 891,149

BaBaLa TV

2 aylar önce

Mevzular'ın 39. bölümde Hasan Atilla Uğur ve Oğuzhan Uğur birlikte sosyal medyadaki sahte Atatürkçü hesapların bilinçli yanlış yönlendirmeleri hakkında açıklamalar yapıyor. Bununla birlikte gündemde olan Ayasofya Müzesi'nin tekrar ibadete açılması, Mustafa Kemal Atatürk'ün Ayasofya kararının hangi önemli kazanımlara önayak olduğu, Ali Erbaş'ın konuşması, hilafet söylemleri ve yerel yönetimler yasası Mevzular'ın bu bölümünün diğer konuları.
👉Babala TV TRpost kanalına abone olmak için: bit.ly/BabalaTV
Sosyal Medya Hesaplarımız;
Instagram ► babalativi
Facebook ► babalativi
Twitter ► babalatv

YORUMLAR
jsoc
jsoc 15 saatler önce
Atilla Uğur ellerinden öperim gerçekten değerli bir insansın bu ülke için Allah uzun ömür versin
Nuri Yuruk
Nuri Yuruk Gün önce
Bu video yu daha yeni gördüm ve izlediğim en iyi ilk 3 mevzular videosuna rahat girer hatta çok ince tarihi bilgiler barındırdığı için 1. Sırada diyorum ben. komutanım sizi izledikçe içim biraz olsun daha rahat oluyor iyi ki varsınız!
Sefa Altan
Sefa Altan 4 gün önce
Bizleri yani gençleri, araştırmaya ittiğiniz için teşekkürü borç biliriz komutanım
kerem aydın
kerem aydın 4 gün önce
Kendi Atasını aşağılayanlar kendi dedelerini geçmişlerinide yoksayanlardır.Onlar aptalmıydı ki Atatürk'ün izinden gittiler.
Seyithan Apaydın
Seyithan Apaydın 5 gün önce
Cehalet paçalardan sıvışıyor.
Kasap Taşdemir
Kasap Taşdemir 5 gün önce
Sözde türkçüler ne zaman Türkü dünyada Türk eden Osmanlıyı benimser,hakaret etmez, sırf müslüman diye arap yaftası yapıştırıp ateist gibi yaşayıp islama ve müslümana saldırmazsa bu millet ozaman m.kemali sever benimser,yedi yirmi dört müslümanlara hakaret edip kimse kendisine saygı beklemesin
Kasap Taşdemir
Kasap Taşdemir 5 gün önce
Padişahların hanımlarının hıristiyan olarak doğup hıristiyan olarak öldüğünü boşverinde çok sevdiğiniz atanızın ne dinde doğup ne dinde öldüğünü söyleyin
Recep Tayyip Güneri
Recep Tayyip Güneri 6 gün önce
Fatih Sultan Mehmed'in annesi hristiyan diyosunuz da o üvey annesi yalnız götünüzden uydurmayın ayrıca eşi gülbahar hatun da müslüman bulmuşlar saf kitleyi kandırıyorlar biri asker eskisi diğeri de onun şımarık oğlu :)
Ozan Yıldırım
Ozan Yıldırım 7 gün önce
trpost.info/list/video/dsSAgX2mtb2UdIg.html
Yeşil 1243
Yeşil 1243 8 gün önce
La gerizekalı herkes müslüman doğuyor ve FATİH SULTAN MEHMET HAN İN öyle bı annesi yok ve Hıristiyanlık la alakaları yok orda boş boş bagariyon araştırın falan diye önce kendiniz araştırın Vikipedi hayatına bakain bakalım ne diyor en salam kaynak orası
Yeşil 1243
Yeşil 1243 8 gün önce
Abi iyisin hoşsun ama böyle araştırma yapmadan ileri geri konuşma lütfen yani
Refika kılınç
Refika kılınç 8 gün önce
Topluma biraz tarih dersi verseniz ne güzel olurdu
Yavuz Özgedik
Yavuz Özgedik 8 gün önce
Ne kadar geveze bir çocuk ya..Tarih bilginiz çok zayıf. İlber hoca duymasın bu söylediklerinizi 😊
EBRU kysrl
EBRU kysrl 9 gün önce
17 yaşındayım bu program ben ve benim gibi genç yaşta bilgisiz ve tecrübesiz insanların vatan kimliginin olusmasını sagliyor bize bakis açisi sağladığınız için sizlere ve atilla beye teşekkür ederim sizin gibi tarihi doğru öğrenen ve öğreten insanların olduğunu bilmek mutluluk verici
Deniz Alnıaçık
Deniz Alnıaçık 9 gün önce
Hem ders niteliğinde hem içinde yaşadığı düzeni doğru okuyan bir zihniyetin hazırladığı sağlam bir video daha!
Francisco Franco y Bahamonde
Francisco Franco y Bahamonde 10 gün önce
yeni izledim de kaybeden tarafa katılıp iki taraftan sıkıştırılma tehlikesinde kalmanın akıllıca görmüyorum. (Libya konusunda)Bölgesel bir güç olduğunu göstermek istiyorsan destekleyebilecek bir ekonominin olması gerek.
Mehmet Eren
Mehmet Eren 10 gün önce
Önemli olan fotoğraf atıp ağam paşam değil bir fikrini benimseyebilmektir.
Burak Gün
Burak Gün 10 gün önce
Bu millete her şeyi öğrettim uşaklığı öğretemedim 🇹🇷Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk🇹🇷
Muhammed Ömer Koç
Muhammed Ömer Koç 10 gün önce
Ne kaybettik biz ? Hiçbişey :D Ata mirası Allah'ın evinin,islamın ve müslümanlığın Kamalizmin gözündeki değeri budur işte,Müslüman Türkün dilini,dinini,örfünü kan dökerek,insan asarak,mezar taşlarındaki kavukları kıracak kadar alçalarak,Osmanlı imparatorluğundan kalan her değeri elinde bayrakla teslim edenlerin torunları ne kadar uğraşırsanız uğraşın,tarihi çarpıtın,yalan söyleyin farketmez.Kamalizmin sonu geldi avazınız çıktığı kadar yırtınmaya devam edin,gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü huyları vardır,Bu millet kamalizmin ne olduğunu anlamaya başladı !
Muhammed Ömer Koç
Muhammed Ömer Koç 10 gün önce
@Mehmet Eren Atanın fikirlerini okumak istiyosanız,nutuk isimli kitabın orjinal baskısını ve değiştirilmemiş halini okuyup istediğiniz her bilgiye ulaşabilirsiniz,din ve devlet işini ayırmak ayrıdır,dine savaş açmak ayrı bu ayrımı yapamıyacak kapasıtesiniz yoksa,tartışabileceğimiz konuda yoktur.''Harf devrimin temel gayelerinden biri yeni nesillere geçmişin kapılarını kapamak, Arap-İslam dünyası ile bağları koparmak ve dinin toplum üzerindeki etkisini zayıflatmaktı. Yeni nesiller, eski yazıyı öğrenemeyecekler, yeni yazı ile çıkan eserleri de biz denetleyecektik. Din eserleri eski yazıyla yazılmış olduğundan okunmayacak, dinin toplum üzerindeki etkisi azalacaktı.” İsmet inönü hatıratı Kamalizmin ne olduğunu idrak etmeniz için küçük bi kahve muhabbeti,öğrenmek isterseniz böyle yüzlerce resmi,devlet arşivli kahve muhabbetleri şu anda mevcut.
Mehmet Eren
Mehmet Eren 10 gün önce
Araştırmak ne kadar önemli arkadaşımızın yazısında görüyoruz,Belli olduğu gibi yazdığı yazıyı bile getiren adamı kötülemek saygısızca konuşmak edebinizi ve erdemsiz oluşunuzu gösterir.Din ile Devlet işleri asla bi ara gelmeyecek önemli olan Mustafa Kemal ATATÜRK'ün fikirlerini okuyup benimsemektir.Tarihini bilmeyen millet yok olur.Düzgünce okumak ve araştırmak ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüm.Eğer sizin gördükleriniz gerçekler bu ise kusura bakmayın ama (Atamın çocuklarını tenzi ederim) .Gördüğünüz gerçeğe bu gerçek diyorsanız okumadan sadece üç beş kahve muhabbetinde duyduğunuz kulaktan dolma bilgileriniz gerçeğiniz ise,At gözlüğünüzü çıkarmanızı öneririm.
Mutlu Berk Cengiz
Mutlu Berk Cengiz 10 gün önce
Geri zeka bile önceden olan kullanılmayan zekadır bu evrime inanmadıklarını söyleyipte evrimini yapamamış akıl yoksunları yandaş medyayla büyüyen eşikten beşiğe babanızında dediği gibi bir çuvalın yarısından bir fazla olan yaratıklar Mustafa Kemal ATATÜRK ü silemeyecekler
okyanus
okyanus 12 gün önce
Cidden baban her an kalkıp seni dövecek gibi geliyor bana 😂
Murat Maşacı
Murat Maşacı 14 gün önce
08:00 Fatih Sultan Mehmet'in annesi Hüma Sultandır ve kendisi müslümandır. Gülbahar Hatun ise gayrimüslim bir aileden gelsede sonradan müslüman olmuştur ve cariye olduğunda müslümandır. Ali Erbaşın kılıçla hutbeye çıkması ise eski bir gelenektir. Osmanlı döneminde fethedilmiş topraklarda cuma hutbelerine büyük bir kılıçla çıkılır bu İslamiyetin gücünü simge ederdi. Ve hiçbir gücün bu hatibi susturamaya gücü yetmeyeceği anlatılmaktadır. Bu geleneği Ali Erbaş yeniden canladırmak istemiştir. Vahidettin Han'a hâlâ hain diyen ve ona bu devleti sattı diyip iftira atıyorsunuz. Başta İlber Ortaylı ,Murat Bardakçı , Ahmet Şimşirgil gibi gerçek tarihçiler bu olayı doğrusuyla yazmışlardır, anlatmışlardır. Lütfen eğer tarih anlatacaksanız doğrusuyla anlatınız.
Harun Aladag
Harun Aladag 15 gün önce
Hasan Atilla Uğur kral adamsın
Ada Official
Ada Official 16 gün önce
Namık Ekin'i çağırmayı düşünür müsünüz? Emekli SATmış kendisi ve güzel anıları var.. Belki ortak bişey için beraber çalışmışsınızdır... Güzel anılar paylaşılabilir.
Abdülhamid Han
Abdülhamid Han 17 gün önce
Gel konuşalım bakalım o kemal koruyabilecek mi seni!
ali emri Sünnetçi
ali emri Sünnetçi 11 gün önce
Sen git deli feslini izle hadi biyürrrü bu kanal sana yaramaz
Abdülhamid Han
Abdülhamid Han 14 gün önce
@ibrahim ördek Rto Mustafa Kemal dediğin adam zaten İngiliz uşağıydı sen bana ne anlatıyorsun.Bizim milletimizi nice yiğitler vardır devlet kuracak.Sizin sözde atanız yüzünden İngiliz, fransızlardan bi farkımız kalmadı.Her şeyimizi onlardan aldık yazık bize.
ibrahim ördek Rto
ibrahim ördek Rto 15 gün önce
Mustafa Kemal Atatürk olmasa sen şu an İngiliz kölesiydin seni mezarindaki fatih sultan mehmetmi kurtaracaktı?
ibrahim ördek Rto
ibrahim ördek Rto 15 gün önce
Sen nasıl bir cahilsin konuşsa konuşurken harcadığı oksijene yazık sizin gibiler oldukça ülke gelismeyecek yazık!
Resul İlkız
Resul İlkız 17 gün önce
Fatih Sultan Mehmet Han İn annesi mara sultan değil hüma hatundur
Ersin Karadas
Ersin Karadas 17 gün önce
Abi bir sorum var. . Hiç Atatürk'ün ideal ve fikirlerini yanlış olduğunu düşünüyor musun(savaş hamleleri hariç)? Birde Vahdettin iç savaş çıkmasın diye gitmiş Oğuzhan abi .
ADANA DOĞUŞ MATBAA
ADANA DOĞUŞ MATBAA 17 gün önce
Çok özür dileyerek düzeltmek istiyorum Fatih Sultan Mehmed'in annesi Hüma Hatun dur abi
erhan arslan
erhan arslan 18 gün önce
Bir tur izledim. Bittiğinde bir tur daha izlerim.Unuttukça hatırlanması gerekenleri anlatıyorsunuz. Sizden isteğim nasıl ki Necip Hablemitoğlu nun kitabını tavsiye ettiniz, lütfen okumamıza, okuyabilmemize ve araştırmamıza vesile olmaya devam edin. Allah yolunuzu açık etsin.
Melisa Çabalar
Melisa Çabalar 19 gün önce
Oğuzhan knk iyisin hoşsun da babanda biraz konussaydi ya nnddnkd
çağrı göndelen
çağrı göndelen 19 gün önce
Sayın Atilla Uğur komutanım bir çok yerden sayın oğuz han uğura ulaşamadım bir pinç programında şöyle bir soylemde bulundu " 90 larda sivsata ki leri biz yaktık " bu cümleyi hiç yakistirmadim kendisine ulaşamadım biliyorum ki siz yorunlari okuyorsunuz bu konuda bir yanlışlık oldunu açıklamasını istiyorum tahminim gayri ihtiyari kurdu
Muhammed Yusuf AYDIN
Muhammed Yusuf AYDIN 19 gün önce
Kim kim kim... 😂 Fatih’in annesi kim 😂 sjsjsjsjshaha olum bunlar ciddi mi yoksa tarihi zaten kimse bilmiyor diyip yalanı yapıştırıyorlar mı? 😂 helal krallar zaten cahil çok yapıştır.
başak dizer
başak dizer 19 gün önce
Adam tutamiyo kendini ille pinclik yapiyo 😄
başak dizer
başak dizer 19 gün önce
Kendi yakınlarımdan biliyorum: Atatürk dedinmi konu kapanir asla dinlemezler... Çünkü o arap alfabesini kaldirdi....
başak dizer
başak dizer 19 gün önce
🤜🤛
Doruk Pisirgen
Doruk Pisirgen 20 gün önce
Levent Göktaş ve Hasan Atilla Uğur un olduğu bir program yapmanız güzel olur
YAHYA KAYA
YAHYA KAYA 22 gün önce
Hangi hikaye bunlar 😂 iyi sallamış Osmanlı hakkında
oguzhan yılmaz
oguzhan yılmaz 22 gün önce
Komutanım ağzına sağlık . Ancak bu ülkede insanların beynini hapla top arasında yediler . Nereye sürersen oraya gider oldular. Olsun bu millet silkinir uyanır elbett Uyandir milleti bu gafletten komutanım öyle bi bi vurun ki kelimelerle kafalarinin icindeki o kullanmakdiklari organa Düşünmeyi öğrensinler. Mustafa Kemal ve onun izinden gidenlerin kim olduklarını neleri başardıklarını neleri başaracaklarını idrak etsinler.
Tarık TÜRKOĞLU
Tarık TÜRKOĞLU 22 gün önce
Aklımda bi soru işareti var ailem türbanlı çoğu akravamda öyle yemin törenlerine neden almıyolardı nefen illa başınj açması gerekiyordu neden başörtülü bir asker polis öğretmen doktor yoktu neden bir engel vardı eskiden ve bunu bize neden yapıyosun dediklerinde kalkan olarak atattürk inkılaplarını koyuyolardı banada sağdan soldan akrabalarım onun yaptığı şu şu şu şunu yanlış yaptı dediği şeyleri duydum ama hep şunu dedim o iyi bir komutandı hatasız kul olmaz oeki bu anıtkabirde ona secde edenler sanırım o hayatta olsaydı buna kızardı not:atatürk bunu yapabildi hatası yanlışı yanlış kararları yok denemez önemli olan bizim onun bıraktığının üzerine ne kadar koyduğumuz ven bunu anladım anama bacıma mini etek giydiren o değildi onun gücünü eline alıp milletin kafasına vuran bazı kahpe guruplardı eğer bana söven olursa misliyle karşılığı vericem erinmeden düşünce atatürke hakaret içermiyor kötü niyetli bir insan değilim
Tarık TÜRKOĞLU
Tarık TÜRKOĞLU 22 gün önce
Geçen haberlerde baş örtülü olduğu için staj yapmak istediği yetden baş örtünü öıkar öyle gel vb. Gibi cevabı alan bir kız vardı aklıma ditek şu geldi o.Çocukları gerekçeniz genemi atatürk elin adamı her ay uydu fırlatıyo uzaya biz sene 2020 olmuş baş örtüsüne hala düşmanız sebep ne çağdaşlık modernlik biz atatrüekçüyüz senmi sen nah•• Atattürkçü felan değilsin atatürk millete mini etek ve baş örtüsümğ giydiriyordu itin evladı ben atatürkçü değil yaptıklarını yakdir eden minnettar olan bir türk vatandaşıyım sevmem saygı gösteririm
Prince Memo
Prince Memo 23 gün önce
Süpersiniz!!!! Almanyadan Mehmet🇹🇷
oyledeme
oyledeme 24 gün önce
Şu babalayı mevzuları izleyeceğim artık vatan için oğuzhan uğur gibi bulaşığa, şımarığa, ağzı yumuşağa kısacası pij’e katlanacağız. Vatan sağolsun.
wayout uncommon
wayout uncommon 24 gün önce
FETÖ'nün ve onların ucube zihniyetinde/ kafasında olanların gerçekten yatacak yerleri olmamalı! Çoook can yaktılar, çok ahh aldılar... Bu canım vatanımıza onlar kadar kimse bu kadar feci zararlar veremezdi... Atilla komutanım; cesur yüreğinizle, sapasağlam ve tertemiz karakterinizle örnek insansınız. Var olun!.... Saygılar...
Zülfikar Fidancı
Zülfikar Fidancı 24 gün önce
Atilla abimizi gördükçe, dinledikçe rahmetli babamı hatırlıyorum, emekli Jandarma Astsubayı idi. Meslek hayatının 14 yılını doğu ve güneydoğu Anadolu da eşkıya ve aşiret savaşlarıyla mücadelede geçirdi, çok sayıda çatışmaya girdi, tek bir askerini daha kaybetmedi... Tarih konusunda çok donanımlıydı ve tıpkı Atilla abimiz gibi anlatır, birazda detaylarla süsleyerek kendini dinletirdi. Atilla abimizi en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum ve senin gibi bir evlat yetiştirip bu ülkeye kazandırdığı için de minnet duyuyorum.
Sakina Suleymanova
Sakina Suleymanova 25 gün önce
Azerbaycanla ermenistan arasındakı durumu vibiolar mısınız?Tüm dünya duymalı Şehit Annelerinin sesini.Tüm dünya duymalı XOCALIDA,20 YANVARDA,QARABAĞ İŞĞALINDA yanan insanların,Kocalarının,çocuklarının gözü önünde Tecavüz edilen kadınların,Parçalanıb Canından çocuğu alınan hamile Annelerin,Vücudu parçalanan insanların sesini.Sen de duyur.Sen de destek ol yanan milyonlarca kalbin sesine Lütfen...
Mehmet Eren ALTUN
Mehmet Eren ALTUN 25 gün önce
Oğuz abi komutanimizdan gençlere yönelik kitap tavsiyesi verdiği bi video fena olmaz
Funda Arıkan
Funda Arıkan 26 gün önce
Sizler gibi vatansever komutanların toplumu bilgilendirici videolar yapmaları ne kadar mutluluk verici. Tarihini dizilerden sosyal medyadan duyduklarıyla yetinenlere farklı bakış açıları gösterip onları okumaya ve sorgulamaya yöneltmenizi takdirle karşıladım. Bir videonuzda bahsettiğiniz yatay ayrışmayı inşallah hep birlikte sağlayacağız. Atatürkün izinde olan bir öğretmen olarak benimle aynı dili konuşan vatansever insanları gördükçe umutlarım daha çok artıyor. İyi ki varsınız Türkiye Cumhuriyeti vatansever evlatları sayesinde ilelebet payidar kalacaktır
Umeyr Bekır Ocak
Umeyr Bekır Ocak 26 gün önce
ne mariası hüma hatun . böyle basit bir yanlış bu kadar güçlü anlatılır mı ?
Murat Sarı
Murat Sarı 27 gün önce
Bu adama inanıyor musunuz Komik
Göksu HAMARAT
Göksu HAMARAT 27 gün önce
Fatih Sultan Mehmet Han ın annesi Hüma Hatun dur ve Müslüman olarak doğup Müslüman olarak ölmüştür.
Nisa Nur Nasuhoğlu
Nisa Nur Nasuhoğlu 28 gün önce
Oğuzhan Uğur'un babasının gözlerindeki gurur der susarım
Ali Oğuz Aydın
Ali Oğuz Aydın 28 gün önce
Sizin gibi güruhalarin Fatih gibi hükümdara ve Osmanlı gibi medeniyeti elestirdigini görmek zoruma gidiyor valla ulan bilmiyorsun bari sallama onuda geçtik sende bu ülkede yaşayan bir Türk evladisin kendi tarihini afastirmadan neden karalamaya çalışıyorsun.
Ali Can
Ali Can 29 gün önce
İnkılap Tarihini okumaktan erinmek nedir bilemiyorum. Roman tadında okunası bir tarih. Her ânı bir ders veriyor ve ''Sen böyle yapma.'' diye telkinde bulunuyor. Video için teşekkürler.
Albay Musk
Albay Musk 29 gün önce
Atilla Uğur'a özel sadece onun anlattığı tek kişilik bir program hazırlayın
mehmet eren yılmaz
mehmet eren yılmaz 29 gün önce
Kusura bakmayında müslğmanların şeriat istemeleri gayet doğal değil mi?
ravend
ravend 28 gün önce
mehmet eren yılmaz garip değil zaten, şeriat isteyenler şeriat olan bi ülkeye gitsin. Ülkenin dini olmaz. Din Allah’la kul arasındadır ve kişiseldir. Ülkenin dini olması bana göre aşırı saçma zaten.
mehmet eren yılmaz
mehmet eren yılmaz 28 gün önce
ravend ben müslüman değilim zaten müslüman çoğunluğun şeriat istemesi garip değil bunu anlatıyorum
ravend
ravend 28 gün önce
mehmet eren yılmaz bu ülke laik bir ülkedir abicim, şeriatla yönetilen ülkelere gidebilirsin. Bu ülkede başka dine mensup olan insanlara saygı duymak zorundayız.
mehmet eren yılmaz
mehmet eren yılmaz 28 gün önce
ravend hem müslüman hem laik olunmaz
ravend
ravend 28 gün önce
mehmet eren yılmaz bu ülkede başka dine mensup olan insanlar da var, onlara saygı duymamız lazım. Laiklik şeriattan daha iyi.
orcun
orcun 29 gün önce
çay bardağında viski mi var. bunlar kemalist darbeciler olmasın. arkalarındaki araziyi kazın silah çıkabilir ve en önemlisi yürüyün gidin lan fetöcüler size ekmek yok artık yeter halkın kanını emdiğiniz vatansızlar
mehmet öz
mehmet öz 29 gün önce
Programınıza Muharrem İnceyi de davet eder misiniz
Emre Aydın
Emre Aydın 29 gün önce
Kendi ırkımı kötülemek istemiyorum doğru değil ama çok cahil bir milletiz hep duyduklarına inanan insanlar var araştırıp okuyan insanlarımız malesef çok az
Erdem Yerlikaya
Erdem Yerlikaya Aylar önce
Allahina kurban be abi dediğin gibi dinimiz islam liderimiz atatürk onun izinden gidip ilkelerini yaşatmaya devam edeceğiz nesillerce kim ne derse desin fark etmez kuyruğuna basilanlarda yapacak birşey yok gün gelip bu ilkeleri yaşatmaya çalışan topluluğun altında kalacak
Furkan Candan
Furkan Candan Aylar önce
5:25 ''İngilizler İstanbul'u tek kurşun atmadan terk etti... Neden? Çünkü Atatürk İngilizlere Hilafeti kaldırma sözü verdi de ondan.'' yalanına inandırılmış milyonlar var.
Zinema TV
Zinema TV Aylar önce
Arkadaşlar beni bir arkadaşım bir yere götürdü, mahzen gibi bir yere indik bir tane tarih hocasıyla 1 saate yakın sohbet ettik. Atatürke küfürler edip atatürkün türk düşmanı olduğunu yahudi olduğunu vs. anlatıp durdu 1 saat sinirden konuşamadım he he dedim sonunda patladım ne saçmalıyorsun diye, dışarı çıkardı beni. Bu adamı şikayet etmeli miyim konuşmayı ses kaydına aldım?
Begüm Erden
Begüm Erden Aylar önce
Babala tvye ve Aydınlık gazetesi Mustafa İlker Yücele mail at kayıtları yeri o kişinin bilgilerini ve bildiklerini. Denk gelirlerse ilgilenirler heralde yayınlar belki en azından. Facebook ve twitter adresleri var videonun altında.
Korşah Kocabıyık
Korşah Kocabıyık Aylar önce
Çocuklara EBA sisteminden ders vermek yerine bu videoyu izletmek daha mantıklı..
Furkan Enes KACAR
Furkan Enes KACAR Aylar önce
Sadece Atatürk izinden gitmek bir müslümana yakışmaz şeriat gelsin diyen için MÜKKEMMEL bir yo sunuyorum Hiristiyan yada ateist adamı şeriata göre yargıyalamassın eğer şeriat ( ALLAH ın kanunu) gelicekse sadece müslüman üzerine gelmesini isterim Şeriata boynumuz kıldan ince deriz geçeriz. İslam zaten bilim öğrenmemezi istiyor yani atatürkçüyüm diye gezmek yerine ben müslümanlar için ben İslamın izindeyim demek daha doğru
Prometor Bakıralayan
Prometor Bakıralayan Aylar önce
@Furkan Enes KACAR Maşallah yollar su gibi açılır Allah'ın izniyle. Şüphesiz tüm sesleri duyan odur. Ashabı Kehf'i yaklaşık 309 yıl uyutan Allah, şüphesiz ki inananlarladır.
Furkan Enes KACAR
Furkan Enes KACAR Aylar önce
Aynen yanlış yazdım Öğrenmemizi istiyor zira KURAN ve İLİM bir bütündür ilim kendi lisanıyla ALLAH ı anlatır
Prometor Bakıralayan
Prometor Bakıralayan Aylar önce
Öğrenmememizi istiyor yazmışsın yanlış yazdın sanırım. Maddeleri tamamen Kur'ana dayalı sağlam ve bilim kurulu gibi sağlam ehil kimselerden oluşmuş bir ilim kurulu ile tartışılarak oluşturulmuş bir 'demokratik şeriat' iyi olur Türkiye için
İzzet Coşkun
İzzet Coşkun Aylar önce
İlk defa bir programda Akşemseddin'in konuşulduğunu gördüm. O kadar büyük bir alim ki tarih sahnesindeki yerinin bu kadar az olmasına hep üzülüyorum.
Mert Korucuoğlu
Mert Korucuoğlu Aylar önce
Oğuzhan böyle bir babadan dayak yemeyi bile sorun etmezsin, bilirsin ki haklıdır sen yanlış yapmışsındır. Babanın, senin konuşmalarını dinledikçe en azından bir şeyler yapmaya çalışan, birilerine bir şeyler anlatmaya çalışan insanlar var diye mutlu oluyorum. Hangi içerikleri yaparsan yap hangi mecralarda çalışırsan çalış Mevzuları çekmeyi asla bırakma.
Enes İnkaya
Enes İnkaya Aylar önce
abi baban yemin ederim yanında senin abin gibi gözüküyo maşallah çok genç gözüküyo.
Esra Yılmaz
Esra Yılmaz Aylar önce
Ağzı olan konuşuyor keşke herkes sizin gibi araştırarak iyi ve kötü yanlarını dobra dobra söylese tarihi, bu vatana daha çok siz lazım ağzınıza sağlık hep var olun. 🙏🏻
Koray Alacalı
Koray Alacalı Aylar önce
AH BE ADAM BAŞKAN OL ARTIK SEN
Riza
Riza Aylar önce
Mevzuların güzel yanı ortaya bir sebep sunuyor bak bunu diyorum buna dayanarak, mesela çıkıp biri Atatürk'ü eleştiriyor yada destekliyor bilinçsiz olduktan sonra bence aynı şey ama sebep yok sonuç yok mevzularda genelde şunu gördüm tarihle harmanlanmış bir program, derler ya size birşey katiyormu bence katıyor.
ali dilejk
ali dilejk Aylar önce
Atilla komutanım seçimler de aday olmayı düşünüyor musunuz?
EMEL ARSLAN
EMEL ARSLAN Aylar önce
Bir araya gelelim komutanım yetti bıktık artık
Serkan Kurtaran
Serkan Kurtaran Aylar önce
adam gibi adam.
Talha İncedere
Talha İncedere Aylar önce
fesli adam incesi harika tarih tartışalım gel
Berat Oğuzhan Eskihellaç
Berat Oğuzhan Eskihellaç Aylar önce
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yıllarca kahrını çekmiş sefa sürmek yerine cefasına katlanmış ve bir gram sitem etmemiş benim ve tüm Türk Milletinin ŞEREFLİ TÜRK SUBAYI sizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Armut dibine düşer deyimi ile de yetiştirmiş olduğunuz cevval evladınıza da ( Oğuzhan UĞUR) başarılarının devamını dilerim. GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün dediği gibi TÜRK MİLLETİ ÇALIŞKANDIR. TÜRK MİLLETİ ( ZEKİDİR.) 🇹🇷
Samet Ergüney
Samet Ergüney Aylar önce
Ya konu ile alakası yok ama 4 aydır işsizim bu İŞKUR' un iş bulmama (bulamama deniyorum) , amacını güdmeme , sandalyelerin boş olması gibi sorunları bi araştırıp gündeme getirme ihtimalimiz var mı ? Ya bütün ümitlerini yitirip İŞKUR' un internet sayfasında özgeçmişi komple doldurup iş başvurusu yapıyorsunuz o iş başvurularına hiç bakıldığınıda zannetmiyorum, sonra birşey olamayacağını anlayınca bu kurum gercekmi olup olmadığına bakmak için gidip yerine bı bakayım dedim 4 katlı kurumunun her katında yaklaşık 50 60 danışman koltuğu var. ( Corona dönemi oncesindede bahsediyorum.) Şimdi hepten boş 😂 Yarısından çoğu boş .Bulduğun danışmana gidiyorsun bilerek ekranına bakıyorum benim internetten kendim yaptığım başvurunun aynısını onlar yapmaya çalışıyor birde söylüyor e sen zaten herşeyi yapmışsın . Maden ben yapabiliyorum bu kuruma ne ihtiyacımız ben niye kendim bulduğum zarla zorla girdiğim işte 3 ay stajyer gibi yarım maaş yarım sağlık sigortası alıyorum v.s İŞKUR bence işverenin işine yarayan lanet bir kurumdan başka birşey değil. Ayrıca iş yerlerine bakan iş güvenliği firmaları da ... Hepsi işveren tarafında adam 10 saat 12 saat çalıştırılıp ne mesai ne para veriliyor çoğu yerde. İşsizlik çok diye hakkını da savunamıyorsunuz. (Ya kafayı yiyeceğiz her ile üniversite kurdun adam mekatronik , tasarım , endüstri gibi mühendislik fakültesi mezunu yaşadığı ilde fabrika yok birşey yok biz A101 de müdür olamaya çalışmak için mi üniversite okuduk yada hamallık yapmak için mi ?? ) yada birilerinin biz başa geldihimizde eğitim düzeyi bu haldeydi şimdi bu halde demesi için mi 😠😠 Kurban olayım Oğuzhan bey Atilla bey burdan bizim gibilerin dışında başka bir düzeni değiştiremeyiz ama en azından dertleşmiş oluruz.Selamlar.
Kurmay Onbaşı
Kurmay Onbaşı Aylar önce
Atilla Uğur cumhurbaşkanı olduğun günü görürmüyüz..
Semih Zafer
Semih Zafer 6 gün önce
İnşallah olur ama çok zor
Dolunay
Dolunay Aylar önce
Çok güzel anlatıyorsunuz komutanım. Vâr olun.
Fatih Ok
Fatih Ok Aylar önce
İnşallah bu ülkede Hasan atilla uğurlar bitmeyecek.
Berkan Sra
Berkan Sra Aylar önce
Sayın Komutanım Ben Ankara'da yaşayan sizi seven sayan saygı duyan bi evladınız olarak görüşlerinize çok saygı duyuyor örnek alıyorum. Bir maruzat ım olacaktı sizin kadar bir komutanımın görüşünü de çok merak eder sayarım Sayın Osman Pamukoğlu nu Mevzular Programınız a Davet Edecek misiniz ? Bence Çok olumlu bir Program olur efendim. Tekrardan saygılar sevgiler Komutanım.
Hz.YAPISTIRRR
Hz.YAPISTIRRR Aylar önce
hadi be bilader gelip gidip bakıp geri gidiyoruz nerde mevzular ?
NRW___067
NRW___067 Aylar önce
komutanım bi sorum var,,,neden apo yla elele kampta fotolar çekip onları sofralarına misafir olan o zamanlar sözde gazeteci kisvesi altında olan dogu perinçek in başkanlıgındaki vatan partisi ? isim olarak mı yoksa iktidara yaklaşimi(negatif) hakkındaki durumu nedeniyle mi o parti çatısındasınız!!! saygılar,
Taner Özyiğitoğlu
Taner Özyiğitoğlu 27 gün önce
Oradan ayrılalı yıllar oldu bilginize
Oguzhan Duman
Oguzhan Duman Aylar önce
Atilla Uğur'un duruşu bile korku salıyor. Üzerine bu kadar oynamış olmaları normal değil mi?
Ayşegül Babacan
Ayşegül Babacan Aylar önce
Yeni bölüm ne zaman pekiii
Mert Aydın
Mert Aydın Aylar önce
Yanlış anlamazsanız birşey sormak istiyorum. 15 Temmuz günü neredeydiniz? Bence 15 Temmuz 'da bir kahramanlık yapmışsınızdır. Bir dahaki sefere MEVZULAR' da bunu anlatırsanız çok güzel olur. Saygılar. Sevgiler
irem ismihan
irem ismihan Aylar önce
Bu adam çok güzel konuşyor
Hakan Daburda
Hakan Daburda Aylar önce
*3 günde bugüne kadar çekilmiş tüm Mevzuları izledim. Daha çok görülsün diye beğendim. Umuyorum sesiniz yeri göğü inletir. Bazı videoları kendi sosyal hesaplarımda paylaştım. Umarım herkes öyle yapar. Duyulması gereken bir ses.* Saygılarımla.
Deniz Düzen
Deniz Düzen Aylar önce
Akşemsettin 'in olayı beni çok etkiledi .Gurur duydum .Lütfen daha fazla böyle videolar gelsin .Ağzınıza sağlık 💛
SAMİ BERKE ARSLAN
SAMİ BERKE ARSLAN Aylar önce
Oğuzhan abi Kaşif Kozinoglu beyin vasiyetini ne zaman gerceklestireceksin filmi ne zaman cekeceksin (gördüysen kalp at abi anlayim gördüğünü)
SAMİ BERKE ARSLAN
SAMİ BERKE ARSLAN Aylar önce
Oğuzhan abi Kaşif Kozinoglu beyin vasiyetini ne zaman gerceklestireceksin filmi ne zaman cekeceksin (gördüysen kalp at abi anlayim gördüğünü)
SAMİ BERKE ARSLAN
SAMİ BERKE ARSLAN Aylar önce
Oğuzhan abi Kaşif Kozinoglu beyin vasiyetini ne zaman gerceklestireceksin filmi ne zaman cekeceksin (gördüysen kalp at abi anlayim gördüğünü)
SAMİ BERKE ARSLAN
SAMİ BERKE ARSLAN Aylar önce
Oğuzhan abi Kaşif Kozinoglu beyin vasiyetini ne zaman gerceklestireceksin filmi ne zaman cekeceksin (gördüysen kalp at abi anlayim gördüğünü)
Faruk Koç
Faruk Koç Aylar önce
parti kur oy verelim klasik ama tam yerinde olur ...............saygılar
TTT ARENA
TTT ARENA Aylar önce
Sayın Atilla Uğur Dersim olayının ve Atatürk'ün tutumunu ve neler yaşandığını anlatabilir mi?
Ismail Küçüksarı
Ismail Küçüksarı Aylar önce
Adamsın kardeşim komutanımın ellerinden öperim
Emincan Gençer
Emincan Gençer Aylar önce
Devam ederse Mevzular Fatih kanunnamesi hakkında da bilgi verir misin
Berkcan Akçay
Berkcan Akçay Aylar önce
Sizler sayesinde gerçekten benim gibi birçok genç insanın bakış açısı değişiyor ve genişliyor. Büyük resme bakmamızı sağlıyorsunuz. Bu ülkenin artık sözlere değil harekete ihtiyacı var. Başımızdakilerin bizleri salak yerine koymalarına tahammülümüz yok. Dini kullanarak insanları yanlarına çekmeye çalışan bir diktatör zihniyet var. Ülkeyi kendi hanedanlarına çevirmeye çalışıyorlar. Bu ülkenin en büyük handikabı cehalettir. Lütfen her hafta mevzular videosu gelsin. Çünkü gerçekleri dışa vurup en azından bir algı oluşturabiliyorsunuz. Ve ayrıca Atilla Bey'in bu programa dahil olmasından da aşırı mutlu ve memnunum. Bizlerin sesi olduğunuz için gerçekten müteşekkirim.🙏🏻❤
Hamza K
Hamza K Aylar önce
Hilafet cigirtkanligi ne demek deyyus hislfetin ne demek ne anlama geldigini biliyormusun türkiyede senin dediklerini yahudi hristiyan ermeni düsman dese umutsamamda o hilafet sayesinde icinde yasiyabildigin bir plken var edepli ol saygili ol atatürk söyle zekice davranmis böyle yapmis söyle yapmis sultan abdülhamit han döneminde 1 karis topraktan taviz vermemis ki anlatilanlara bak söyle zekice yapti bunu kapatti söyle zekice yapti bunu verdi Sen her türlü osmanlifski padisahlari hatta islamiyete dil uzatacsknkadar asaglik hareket yapacaksin ama atatürk 0 hata insan hafi ordan objektiv ol
OĞUZHAN YARATANAKUL
OĞUZHAN YARATANAKUL Aylar önce
herkes ayağını denk alsın
SAMİ BERKE ARSLAN
SAMİ BERKE ARSLAN Aylar önce
Oğuzhan abi bu sorumu Atilla beye ulastirmanizi rica ederim ve mevzular programınızda da bi konu olarak anlatırmısınız Kut-ül Amare zaferimizi neden kutlamıyoruz ingilizler bize unutturdularmi bu zaferi
SAMİ BERKE ARSLAN
SAMİ BERKE ARSLAN Aylar önce
Oğuzhan abi bu sorumu Atilla beye ulastirmanizi rica ederim ve mevzular programınızda da bi konu olarak anlatırmısınız Kut-ül Amare zaferimizi neden kutlamıyoruz ingilizler bize unutturdularmi bu zaferi
SAMİ BERKE ARSLAN
SAMİ BERKE ARSLAN Aylar önce
Oğuzhan abi bu sorumu Atilla beye ulastirmanizi rica ederim ve mevzular programınızda da bi konu olarak anlatırmısınız Kut-ül Amare zaferimizi neden kutlamıyoruz ingilizler bize unutturdularmi bu zaferi
SAMİ BERKE ARSLAN
SAMİ BERKE ARSLAN Aylar önce
Oğuzhan abi bu sorumu Atilla beye ulastirmanizi rica ederim ve mevzular programınızda da bi konu olarak anlatırmısınız Kut-ül Amare zaferimizi neden kutlamıyoruz ingilizler bize unutturdularmi bu zaferi
Oğuzhan Koç - Küskün
2:57
Oğuzhan Koç
görünümler 733 B
Mucize Doktor 35. Bölüm Tanıtımı
0:48
MF Yapım
görünümler 956 B
Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Fragmanı
1:08
Masumlar Apartmanı
görünümler 4 Mn
Mevzular 19 - ÇAKAL ISLIĞI (!SANSÜRSÜZ!)
49:00
KATARSİS - 2. Bölüm ( Oğuzhan UĞUR )
35:54
BaBaLa TV
görünümler 2,1 Mn
MEVZULAR 18 - Neşter
41:04
BaBaLa TV
görünümler 2,5 Mn
MEVZULAR 26  - Hoş geldin Atilla UĞUR
25:55
BaBaLa TV
görünümler 3,5 Mn
Oğuzhan Koç - Küskün
2:57
Oğuzhan Koç
görünümler 733 B
Mucize Doktor 35. Bölüm Tanıtımı
0:48
MF Yapım
görünümler 956 B
Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Fragmanı
1:08
Masumlar Apartmanı
görünümler 4 Mn
Sadakatsiz 3. Bölüm
1:33:22
Sadakatsiz
görünümler 3,4 Mn
Kuruluş Osman 31. Bölüm Fragmanı
0:55
Kuruluş Osman
görünümler 1,5 Mn
Çok Güzel Hareketler 2 | 58. Bölüm (Yeni Sezon)
2:3:38
Çok Güzel Hareketler
görünümler 2,1 Mn
AMONG US OYNADIK!! (GERÇEK HAYATTA)
21:37
Bire Bir
görünümler 495 B