37. Bölüm | Final (Yeraltından Notlar)

  görünümler 129,422

BaBaLa TV

4 aylar önce

Aytuğ Akdoğan ile Yeraltından Notlar 37. bölümü olan finali ile karşınızda. Final bölümünün konuğu ise Reha Özcan.
''Bütün mutlu aileler birbirine benzer. Her mutsuz aileninse, kendine özgü bir mutsuzluğu vardır. ” (Tolstoy)
37. Bölüm | Final (Yeraltından Notlar) bölümünü beğendiyseniz ilginizi çekebilecek olan diğer P!NÇ bölümleri:
❗Oğuzhan Uğur'la P!NÇ: YKS, 4. Sezon, Yeni Stüdyo, Kokoloji Testi, Check Up, Opera
trpost.info/list/video/gpltb4ihltiZgaY.html
❗Oğuzhan Uğur'la P!NÇ: Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Uberkuloz, Ela Rumeysa Cebeci
trpost.info/list/video/m7B4fYaTtL-bdZY.html
❗Oğuzhan Uğur'la P!NÇ: İrem Derici , Mafyacılık, Aptal Kutusu, Pezeberk, Sosyal Mesafe
trpost.info/list/video/dK6wq6aG16ureIA.html
❗Oğuzhan Uğur'la P!NÇ feat. MEVZULAR - Konuk: İbrahim Büyükak
trpost.info/list/video/l5Jnd46AtbDToKI.html
❗Oğuzhan Uğur'la P!NÇ: Türkler Geliyor , Fatma Turgut , Sizden Gelen Hediyeler , Katılcılık
trpost.info/list/video/dtqkbZ54vZ-0d6o.html
Sosyal Medya Hesaplarımız;
Instagram ► babalativi
Facebook ► babalativi
Twitter ► babalatv

YORUMLAR
BaBaLa TV
BaBaLa TV 4 aylar önce
Canımız Aytuğ Akdoğan programlarına artık FluTv’de devam edecektir. Seni seviyoruz, her zaman yanındayız 🏹
Halil Avcı
Halil Avcı 3 aylar önce
İnstegram hesabım avci_flex
Halil Avcı
Halil Avcı 3 aylar önce
Oğuzhan abi kakmışa oturmak olmaz ama o koltuğa beni oturtur abi. ben yeni programı. (Yer üstün acıları )diye bir program çekmeyi talibim dedim ya abi kalmışa oturtmak lazım artık insanları .aytuğ abinin bütün programı ve sizin mevzulardan tut daha bu aşamaya gelmeden öncen Merve bacımızlaki o matrak günlerinizden belli en büyük takipçiniz ve Ukrayna Rusya’da da iş yerlerim ve iki tane fabrikam var sponsorluk ve reklama ihtiyacım yok gerekirse çorbada tuzumuz olsun misali acılara girmiş ve ya kendi hayatın pul biberi sananlara bir nevi yoldaş olabilip yer üstün acıları yaşamak asıl nasıl mış göstermek isterim ben 15 senedir Rusya ve Ukrayna’da yaşıyorum kasvetli iki ülkedir burası aşk değil acıdır buraları he ne yaşam üzer insanı ne kasvet karartır acıyı bilirsen eğer sen mevlanı doğar sana her zaman doğan güneşin . +380986599134 wahtsap,viber, ve telefon ulaşım numaram . Ankara beni bulsun abi ))
Y.Özlem Özer
Y.Özlem Özer 3 aylar önce
Çok üzüldüm
meriç emre Akiz
meriç emre Akiz 4 aylar önce
Neyse yabancıya gitmemiş. Flu tv'de sevdiğimizdir. Lakin insan alıştığının dışına çıkamıyor olsa da portal aynı #youtube. Bu arada akılda deli sorular. Kartelleşnek (youtube) iyi miydi!?
Ali rıza Durak
Ali rıza Durak 4 aylar önce
Ayrılmasaydı sizden iyi olurdu. Her içerik milyonlarca izlenecek diye bir şey yok. Aytuğ için alınacak reklam ücreti izleyici kitlesi sebebiyle iyidir iyi olmalıdır diye düşünüyorum. Umarım herkes için iyi olur.
Ramazan Kenkeş
Ramazan Kenkeş 8 gün önce
Bir süredir çok yer altına her çekildiğimde severek ,anlayarak, acı çekerek izlediğim bir programdı. Bu gün son bölüme geldiğimde Aytuğ'un adını bilmediğimi fark edip öğrendim, bu daha da değerli kıldı benim için. Başkaları tarafından kendisinden habersiz ve bağımsız verilen bir isimle değil de kendi fikirleri ve acılarıyla tanıdım onu, bizi bir birimize bağlayan zaten ortak acılarımız değil mi ?
ferhat ates
ferhat ates 8 gün önce
2:21 👍
Susta Kazim
Susta Kazim 26 gün önce
Abim sen naptin ya biz sendeki potansiyele uyaniyoduk ama bolesini beklemezdim acikcasi bazen olesine geliyo dokuluyo dilimizden kayit almiyoruz insanlar yanlis anlar diye hani kendi kendine konusana deli gozuyle bakarya insanlar aslinda tam tersi olmasina ragmen işte o tabu dan sessiz kaliyoruz cok guzeldi yuregine saglik. (Tek frekans iki ayri yürek) ✌️👏🤜🤛
Artem
Artem Aylar önce
Aile önemli
Emre Arslan
Emre Arslan Aylar önce
*Başta onları heyecanlandıran şeylerin tam tersini istiyorlar* aslında tüm sır burda yatıyor , gerçektende öyle yapılan tüm girişimler , farklı düşünceler , bunları uygulamak farklı olmak onları çekici kılıyor ama sonucunda çok iyi bir başarı elde etmeniz gerekiyor çünkü ilerde bir aile bir yuva kurulduğunda bunlar yetmiyor para da gerekiyor. *Kadınlar şairlere aşık olurlar mutaitlerle evlenirler* . Yanlız değilsin 👍👍👍👍 her kariyerim bittiğinde o heyecanlanan kadınlar kayboldular , sevdiler yalan değil ama yinede kayboldular , 18 yaşındayım bu yaşta böyle şeyler olmaz demeyin oluyor , aşk çokta düşkünü olduğum bişey değil olmasada olur , olması içinde caba sarfetmiyorum , yaziyorlar cevap veriyorum bazıları aşka dönüşüyor , heyecanın sonucunda bir para yoksa sizinde sonunuzun bu şekilde olma olasılığı çok yüksek.
AKREP Tyl
AKREP Tyl Aylar önce
O KADAR HAKLISINIZ KI O KADARR HAKLIIII👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽❤❤❤❤❤
Kübra Çelik
Kübra Çelik Aylar önce
finalle yüzleşmemek için 4 ay erteledim ama daha fazla dayanamadım ben de :) çok güzel programdı daha güzellerini bekliyor olacağım :)
Melih Arslan
Melih Arslan Aylar önce
Reha abi harika bir adam ya. 🥺
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Düşünsene gökyüzünde bir kuşun kanadında İzlerken güneşin batışını, Bir sahil kasabasında evinin bahçesinde yaz sıcağında ılık esen rüzgarın tadını, Hafif dalgalarda kayığında sallanırken o denizin kokusunu, En sevdiğin filmin bittiği yerde kafanda kurduğun sahnelerin devamını. Görmemek, bilmemek mi sanarsın? Bir kalbin yakınlığını, Bir duygunun ağırlığını, Bir fikrin dağınıklığını, Bir gülüşün sıcaklığını. Düşmek,en dibine düşündüklerinin. Gitmek, en zor denilen uzağa varmanın. Susmak, en söylemek istediğine konuşamamanın. Sevmek, seni sana, benden alıp gösterememin ağırlığı. Bilmek, bilmemektir işte sevdiğim. Düşünmek, düşünmeden gelenlere düşmek. Gitmek, yerinden kalkmadan gidebilmek.
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
En azından güzel bi yerde dursunlar👋
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Sesine mavi, gülüşüne yeşil diyemem.Kapılmak güzel olurdu rüzgarına ama siyah kalbinde bir güneşimi daha söndüremem.
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Doğrularımla yanlışlarım savaşta.Yolum uzak.Gözüm toprakta.Derdim sadece istediklerimi başarmakta.Sorusu da cevabı aklımda . Gidiyorum sonuma solup giden hayatların ağlamaklı sokaklarında.Birde düşüm vardı senin olduğun bir dünyada .Yüreğimle söylemiştim her sözü kulağına.Şimdi gitmek zorundayım ama.Sana bıraktıklarımla beni hep hatırla!Şimdilik elveda.
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Seni sevmek bulutsuz bir gecede gökyüzündeki yıldızları saymak kadar anlamsızdı.Ne başı vardı ne sonu.Sayması zor bıkması kolaydı.Ama her aşk böyledir ya.Saydıkça sayıldıkça artar.Ve büyür zaman geçerken rakamlar gibi aşklar.sadece sayılmaya değer bi gökyüzü bulmayı başarmaktır aşk.Yıldızlarını saymak için fırsatın olucak ama sakın karabulutları musallat etme gökyüzüne.
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Düşlerimin efendisiyimdim, düşüncelerimin esiri olmadan önce.Eskiden en çok kendimi düşünürken canımı acıtırlardı.Şimdi düşüncelerim hiç benden yana durmuyor.Başkaları için acıtıyor canımı.Ama bir gün başka bi esarete düşmek için düşündüklerimi anlatmam gerekecek.Ve yeni esaretim senin gözlerinde yaşıyacak!
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Sevmeyi bir erdem sanırdım.Ta ki sevilmeye değer fazla insanın olmadığını görene kadar!!! Her farklı sevgi o sevgiyi hakedenle yaşanır!Doğruysa devam eder.Yanlışsa biter.
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Tekrar risk almama değer mi gözlerin.Sen bu kadar güzel bakarken ben nasıl mantıklı düşünebilirim?
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Gözümün içine bakarak söyleyebildiğin yalanların kaç tanesinin ömründen uzundu aşkların.Hani seni sen yapan doğruların.Bana çok övdüğün gururunu mu kaybettin.Yanında olmadığını bak ne çabuk farkettim!
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Hiç durma bir yalan daha tüttür dilinde.Her nefesinde daha da çek içine, dolsun bütün sahteliği kalbine.Ama bağımlısı olma hiç bir zaman.Bağımlısı olma ki yalan bitince kalbinden bir parçan daha kopmasın!Için daha fazla parçalanmasın...
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Sen, sana verdiğim aşkın bir damlasını bile haketmedin.Ve ben yine de büyük gönlümde seni çok sevdim.Şimdi görüyorum herşeyi, ne güvenilecek bi yanın kalmış.Nede değer verilecek.Bu kalpte artık tamamen bittin!Silinmişler kervanına lanet gittin.
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Bir nefes gibi sessiz sakin doluyosun içime.Ne gelmelerine ne gitmelerine karışabiliyorum...
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Öyle bir yalan söyleki dürüstlüğünden şüphe etmiyim.Öyle bir bak ki gözlerime bir yalanın için ömrümü vereyim...
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Ne zaman büyük hayaller kurmayı bıraktım o zaman küçük olaylara takılır oldum.Sıkıldım değişimlerden.Hayallerimle tekrar dost oldum.
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Gülerken kaybettiklerini, ağlarken bulabilirmisin? Hayır sen sihirbaz değilsin.
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Ey aşk nerdesin bilmiyorum ama gelirken adam akıllı gel edebinle takıl dağıtıp dağıtıp gitmek yakışmıyo sana..!
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
İnsan kalbini birine mi emanet etmeli.Yoksa aklına estikçe kiraya mı vermeli?!
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Risk almaktan korkan bir yürekle mutlu bir rüya düşleyen hayalperest, hayal kurmaya devam et...
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Modası geçmiş bir aşk şarkısıydın.Dilimin ucunda ama unutulmaya yüz tutmuş
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Gidiyorum diye üzülme Çekmem gözlerimi gecenden... Hatırlatırım sana kendimi, ...Anlamsız bir rüyanın son hecesinde... Yarın sabah olmasada Bir sabah kalkacaksın Her sabahtan erken, hiç gerek yokken Dudaklarındaki tebessüm güldürecek insanları Hep sevecekler seni Benim seni hep sevdiğim gibi...
Murat yılmaz
Murat yılmaz Aylar önce
Göz göze amadeydi söz söze amadeyken.Söz öze amadeydi sözü sen söylerken .Ben sana amadeydim özün sözün iki gözün hep doğru söylerken.Şimdi ne özün ne sözün ne de iki gözün doğru söyler.Her son söz bir ömrü etkiler.Dert elbet biterde.şu kaybetmişlik bi ömür sürer...
Fakiye Bereket
Fakiye Bereket Aylar önce
Çocuk yapmak çok ciddi bir karar, dolayısıyla ınsanların özgür iradesine bırakılmamalı.....herkesin sınırsız çocuk yapabilmesi beni hep çok ürkütmüştür....beyni olmayanın ne spermi nede rahmi olsa keşke....
Vera
Vera Aylar önce
"Ben de olsam beni terkederdim..." Ne kadar acı bir cümle. Hiç bir yere ait olmayanların haykırışı.
Mücahit Utkun
Mücahit Utkun Aylar önce
birakmani istemiyoruz ama illa kafana koyduysan kimse vazgeciremez. yolun acik olsun
Özer Öztürk
Özer Öztürk Aylar önce
"Onlar gibi olmamanızı ama onları tanımanızı..." Edebiyata, kitaba, hayata dair şeyler anlatıldı bu programda, bu yüzden sevdim.
Yasar Can
Yasar Can Aylar önce
ulan ekeanın sol tarafındaki siyah çizgileri yeni aldığım 27 inç 165 hz ekranımda çıkan ölü pixeller ve ekrandaki derin çizikler sanıp ekranı yumrukladım bana ekran borçlusun oğuzhan uğur..
Yasin Bay
Yasin Bay Aylar önce
Hala bir bölüm gelir mi diye bakıyorum
Burak Kaan İNANIR
Burak Kaan İNANIR Aylar önce
Müthiş bir programdı emeğine sağlık
Jamal Alishov
Jamal Alishov 2 aylar önce
Şeirdən zövq aldım
mehmet ali Kurt
mehmet ali Kurt 2 aylar önce
5:57
sjeodhsos '
sjeodhsos ' 2 aylar önce
HAYATIMDAKİ EN SÜPER ŞİİR OKUMASI İSMET ÖZEL'DEN SONRA
Bilal KAYA
Bilal KAYA 2 aylar önce
yolun açık olsun koca yürekli insan yanındayız
merve tepe
merve tepe 2 aylar önce
Bir ay oldu neden artık video çekmiyosunuz çok özledik..
Zara Kuli
Zara Kuli 2 aylar önce
Biliyormusunuz ben simdi izledim bu son videonuzu. Sizinle ve programinizla aylar evvel tanismistim ve cok sevmistim. Edebiyyatin, sanatin, hayatin unuttugum yanlarini hatirlatmisdi izlediyim icerikleriniz. Tesekkur ederim kattiklariniz icin. Eger okursaniz yazdiklarimi nacizane tavsiyyede bulunmak isterdim. 2020 Ekim ayi benim icin 23 yillik haytimin en agir ayi olarak gecti ve zorlugu hala devam ediyor. Kardesim bugun dahil olmakla 35 gundur Vatan Savasinda, en tehlikeli bolgelerden birinde. Kardesim diyorum amma o bana kardesten cok daha fazla, hem abim, hem kucuk erkek kardesim, hem kiz kardesim, hem en iyi arkadisim, beni en iyi anlayan ve bana en guzel desteyi veren insan o, hem cocukluk arkadasim, hem hatiralarimin en guzel parcasi, hem gelecek hayallerimin en guzel parcasi, sevmeyi, paylasmagi bana oyreten onun varligi hayatimda, sevdiyim seyleri bile onunla yemeyi cok seviyorum. Kavga etmek icin bile cok ozlediyim biri. Ve artik 35 gundur olum haberinin gelmesinden cok korkdugum anlar oldu. Dakikalar oldu bir asra beraber. Benim kardesim sahadayken, ben onun icin, askerlerimiz icin korkarken sivil insanlar yataklarinda uyurken roket atilarak oldurulduler. Araba surerkende, pazara giderkende, bir kac gunluk konuk olduklari yerlerde olduler. Sonra noldu biliyormusunuz? Izmir depremi oldu. Savas olmayan ulkede dogal afetden dolayi yasanan hal bana Genceye atilan roketden dolayi yaranan vaziyyeti cok hatirlatdi. Cunki manzara ayni, enkaz altinda kalan insanlar. Bu ekim beynim dondu. Olum hakkinda hic dusunmezdim, amma cok yakin oldugunu ve ayni zamanda cok uzak oldugunu anladim. Sen tehlikeli yerde ola bilirsin ve sag salim yasarsin, ayni zamanda cok tehlikesiz bir yerde Sehit ola bilirsin. Olacaga care yokmus, bundan kacisda yoxmus. Allah nasil yazdiysa oyle olur. Insan cok muhtesem varlik olmasina ramen cok aciz varlikmis. Ayni zamanda olkemde bu yasadiklarimdan sonra, dunyanin bizim aciyi gormezden geldiklerini gordukten sonra dunyanin farkli yerlerinde hep hakkinda dusunmediyim Savas oldugunu hatirladim. Kendimi ikiyuzlu gibi, sahte hiss etdim, ben gecmisde hic dusunmezdim boyle seyler hakkinda. Dunyanin her yerinde aci var, insanlar aci cekiyor. Kimisi Savas icinde aci cekiyor, kimisi kendi yasadigi ya kafasinda yaratdigi cehenneminde. Bu bir hakikat ki, her kesin bir drami vardir. Sonra dusundum. Ben ne yapa bilirim? Ben tek insan olarak cok acizim, insanlarin acisinin karsisina gecemem, Savaslari durduramam. Peki onlarin acilarini dusundukce, onlarin acilarina uzuldukce ben nasil tutuna bilirim bu hayata, nasil yasarim? Cunki ben bir aydir yasamiyorum, hayatim tam durdu, ancak kardesimin gelisini bekliyoruz, Savasin bitmesini bekliyoruz. Cevabini buldum. Unutmamak lazim amma o aciyi cekerek hic kimseye yardim edemem. Sadece kendi ishinmde ve hayatimda bir azcikda olsa insanlara iyiliyim dokunacak ishler gormeliyim, yardim etmeliyim. Demem o ki, bu hayat, evet, farkina varinca cok derin, uzucu, agir ve agirligi, hakikatleri ile ayni zamanda sanat olucak kadar guzel ve anlamli. Amma depressiv yasamak care deyil, insan kendini dunyanin hakikatlerinden koparip bir guzel dunya oldugunada inanmali ve bunu balansli bir formada yasamali. Yazar olucaksiniz deye, hayatin derinliklerine varicaksiniz deye kendi hayatinizdan olmayin. Bu hayat uzuntulu yasamak icin deyil, hayatin agirligi altinda kalmak icin deyil. Bakin etrafiniza o kadar guzel bir tebiet var ki etrafimizda. Etrafimiz guzellik dolu. Biz bu hayatin hakikatlerini unutmamaliyiz amma ayni zamanda bu hakikatlerde bogulmamaliyiz. Lutfen kendinize bunu yapmayin. Umarim her sey iyi olur.
Memati Baş
Memati Baş 2 aylar önce
Güzel hikâye
ertürk mersinioğlu
ertürk mersinioğlu 2 aylar önce
kaybedenler kulübü misali bir son oldu .
Seher Filiz KESKİN
Seher Filiz KESKİN 2 aylar önce
Program final yapmış ben daha yeni tanışıyorum geç kalmışım güzelmiş 👏😊
hamide bostancı
hamide bostancı 2 aylar önce
Devam edin, lütfen.
bammlaa
bammlaa 2 aylar önce
29'undayken Belki de giderek Ruhunu özgürlüğe kavuşturan o kadından... Yabancilarin En Yakiniydin Sen! Nilgün Marmara yaşadığımın farkında olmadığım gibi dökülüyor yaşlar gözümden.. ben böyle hep amansız ve zamansız ağlıyorum ya bu acı mağaramdan geliyor. ağlıyorum gene farkında olmadan bir yıldıza çarpmış da yere düşmüş parçacıklar gibi dağılıyorum. bu kadar mı çok sevdalandın ay’a da bu tutulma gündönümleri bitmiyor. bak gördün mü gene koca yürekli adam, yüreğinin ertesinde kaldım.. bitip bitip yeniden yaşama başlama sevdan bulaştı tırnaklarımın arasına. oysa her saat başı tırnaklarımın arasına saplanan yaşamı kökünden kesip duruyordum.. iç sızın iç mağaramı böyle ayyuka çıkardı. ve ben sana artık ‘iç sızım’ adını verdim. çünkü ben ne zaman ki gökten yeryüzüne savurduğun parçacıkların üzerinde yürüsem, topuklarıma batıp yüreğimi acıtıyordu. yüreğimi acıttıkça mağaram acıyor ve iç sızım oluyordun. bitap düştüm yaşamın kucağında bu kadar yaşama ve ölüme sevdalıyken. yorgunluktan beni bile taşımaz oldu şiirler. niye bu kadar mutsuzum, niye bu kadar acıya batmışım da çıkamıyorum bu mağaradan.. bana hayyam’ın kızılcık şarabını yolla içeceğim bugün sensizliğe ve sessizliğin sesine. sonra bir soluksuz bir harfe üfleyeceğim ruhumu, hayyam ses olsun diye şarabıyla bana. sen orda için sızlayarak şiirle oku bana hayyam’dan ben burada içimi oymakla iş olayım kendime. kendim dediğime de bakmayın ki, kendim kim onu da bilmem ben. kendi dışında herkesin yanında olan, kendi dışında herkesin acısına soyunan, kendi dışında herkesin sesine bürünen bir ‘şey’im. herkesine benzerken kendine benzemeyen ben, kendi sesi yok, kendi acısı yok.. söyleyin kendimi şiirlerle yakmayayım da ne yapayım ben.. sonra sen benim iç sızım bana nilgün’ün kuşlarını yolla. hani o ölüme uçarak atlayan kadının kuşlarını yolla. ne demişti nilgün: kuşlara iyi bakın.. kuşlarım yaralı oysa nil. sesi martı çığlığı kokan güvercinleri durmadan vuruyorlar nil. ve sabahlar artık daha da yorgun karşılıyor bizi. herkes herkese çok yabancıyken ben,sen ya da o niye bu kadar herkese benziyoruz ki.. diyordun ki nil; ey iki adımlık yer küre senin bütün arka bahçelerini gördüm ben. bütün arka bahçeler hep mi yabancıydı bize nil. ah nil kirpiklerimle yakarak sana nil dolu mektuplar yazıyorum her gece belki arka bahçelerin birinde bulur da birlikte okuruz diye. nerde başlayıp niye buraya geldiğimi bilmiyorum. bildiğim yaşama sevdalıyken ölümü tırnaklarının arasında saklamaya çalışırken yalpalayan çocukları çok özlediğim.. şimdi senin şiirinle iç sızıma mavi bir selam verelim nil. Mavinin Çığlığı Yabancı en yakın yabancı sendin, daha sürülmemişken ışığın biberi yaramıza, yaslanırken boşlukta duran bir merdiveni henüz. güzdü sonsuz bir çöle takılan bakışımız, ilk yaz derken -kışı gözden kaçıran yüzlerce eller yukarı, saygı duruşlarımız en güçsüz kollarla- çözüldü aşkın zarif ilmeği bulandı aynalar duruluğu. çok gizli bir doğru gecenin toyluğunda bilmedik çekenin yanlış bir uzaklık olduğunu.. yabancıların en yakınıydın sen!
Elif Orhan
Elif Orhan 2 aylar önce
ciğerim dağlandı be
Jason Dean
Jason Dean 3 aylar önce
Martin Eden'i bana anımsattın abi. Ama eminim ki sonun onun gibi olmayacak. Umarım da olmaz zaten. Seni seviyorum, hatta seni seviyoruz. Şimdilik tek temennim iyi olman, ya da sağlıklı.
Özgür Deniz
Özgür Deniz 3 aylar önce
Üstad, anne ve babanında memnun olmadığı bir anne ve babadan büyüme ihtimalini unutma belki kendileride bu sebeple böyle insanlardır. Saygılar .
Sinan Kemal
Sinan Kemal 3 aylar önce
Yolun açık olacak güzel adam...çünkü sen yaşıyorsun, Sen sadece istediğin gibi yaşıyorsun ve yaşıcaksın... Ne çok insan seni kıskanıyor belki farkındasın belki değil, düşmanında vardır, hem derler ki düşmanı olmayan insan Gerçekten yaşamamış, boş. ve herkese herşeye eyvallahı olan bir insancık olarak nefes alırmış, Yaşamak uzak öyle insanlar. Yeraltı Edabiyatı belki en iyi şekilde anlatır Yerüstünden ki yyaşamı kimbilir. Sevgiler
Adsız Adam
Adsız Adam 3 aylar önce
Kaçıncı seyredişim unuttum
Berfin Kılıçarslan
Berfin Kılıçarslan 3 aylar önce
Aytuğ gitmene üzüldüm lakin yeniden geleceğin için umutluyum. Seni her zaman ruhani ikizim olarak gördüm, seni ne zaman izlesem kendimi istediğim mesleğe daha yakın gördüm. Teşekkürler. (Hayalim: Yazarlık)
Ayşegül Ayaz
Ayşegül Ayaz 3 aylar önce
sondaki şiir efsane yorumlanmış, çok etkileyici.
Ayşe Çağlar
Ayşe Çağlar 3 aylar önce
Kalp sesimin renkleri varmış, duydum. Çok güzel bir video olmuş.
Onur YILDIZ
Onur YILDIZ 3 aylar önce
DÜNYA HASSAS KALPLER İÇİN CEHENNEM GİBİDİR.
Halis Kılıç
Halis Kılıç 3 aylar önce
güzel adamsın vesselam
ahmet bıçakçı
ahmet bıçakçı 3 aylar önce
İnanılmaz bir şiir, sadece inanılmaz.
foTolgahan
foTolgahan 3 aylar önce
Şair değilim ama aynı şeyleri yaşamış, hissetmişim. Yerin burada güzeldi.. Kalsaydın keşke..
yunus sinem pişkin
yunus sinem pişkin 3 aylar önce
bu videoyu sadece ADAM olanlar anlar
Ayşenur gür
Ayşenur gür 3 aylar önce
Aytuğ abinin ilacı belli.. biraz maneviyat.. Bi abdest alsa huzur duyacağı güzel bir camiye gidip hayata komple tövbe edip kendini namaza verse hiçbir şeyi kalmayacakmış gibi.. ruhunun derinliklerini bu dünya kaldırmıyor çünkü buraya ait duygular değil be abi.. ruhun ait olduğu mekanı özlüyor.. hepimizin muhakkak bir gün gideceği hani. Eğer okursan bu yorumu bir gün bir seferlik bile olsa iyi olmak için bu yolu denemen duasıyla..
yok say
yok say 3 aylar önce
Babanın oğlu Kemal ne zaman gelir acaba?
Gok Han
Gok Han 3 aylar önce
Abi ben kavuştuklarımı çok sevmeye korktum, sevmekten kaçtım, onları orantısız sevgimden korudum kendimce. Sevdiklerime de kavuşamıyorum. Sevgime inandıramıyorum. Sen de kavuşup sevip terk ediliyorsun. Hangisi daha kötü?
robloxçu baran
robloxçu baran 3 aylar önce
Yorumum şu: Senin anlattıklarında kendimi görmem değil anlatmadıklarında beynimin kaybolması edebiyat çok yaşasın “hayatın anlamını anlamsız sözcüklerle açıklıyoruz “ ki gerek yok ölü bedenler toz bulutdan kopsun ve ona dönsün
Ali Unaldi
Ali Unaldi 3 aylar önce
'Seçil, git başımdan, ben sana göre değilm.'
Dinçer
Dinçer 3 aylar önce
Şiir güzel de ya okuyan :)
Rosemary Jungle
Rosemary Jungle 3 aylar önce
Turkish ASMR video trpost.info/list/video/fqRpkKWhvbLWZnQ.html…
SITKI Kaderoğlu
SITKI Kaderoğlu 3 aylar önce
okan bayülgen bölümü ne zaman yayınlanacak ?
Veysel Olgaç
Veysel Olgaç 3 aylar önce
trpost.info/list/video/Y7toaKd0n9mdhJo.html
Star Yıldız
Star Yıldız 3 aylar önce
Abi gözlerinden anlaşılıyor senin acın çektiklerin sanki gülsen bile gözlerin gülmüyor abi surat ifaden yaşanmışlıkların tesiri ile kavrulmuş dilerim hayat sana kalbine göre versin ..
Rebels - H3T3R0
Rebels - H3T3R0 3 aylar önce
Senin programını final videosu ile tanımak üzdü beni
Y.Özlem Özer
Y.Özlem Özer 3 aylar önce
Çok üzüldümmmmmm
Mine Şahin
Mine Şahin 3 aylar önce
Abi Aytuğ abi hasta sevgilisi için hastanelerde sabahlamış insandı,bari buna saygıdan dolayı engellemeseydi. Yazık ya. Ayrıca başka bir kanala gitmesine de üzüldüm, yolu açık olsun. Yine izlemeye devam edeceğim.
ÇEHRE
ÇEHRE 3 aylar önce
İlk defa görüyorum sizi , Finalde tanımak nasip oldu sizi Yolunuz açık olsun ... Güzel adammışsın
Ayşe Kurt
Ayşe Kurt 3 aylar önce
Yolun açık olsun 😌
Beyza Usta
Beyza Usta 3 aylar önce
Neden kendi kanalını açmıyorsunn???
Aslı KESER
Aslı KESER 3 aylar önce
"Sevgili sevgili" diye kaydeden birini pat diye yerl etmek kolay olmasa gerek, en azından benim için öyle.. Kırık bir çocukluğu telâfi etmek de kolay değil, ama birbirini bulmuş kalpleri buluşmuş iki insanın yabancı olması çok çok acı.. Birdenbire olmamış da olabilir , Cemal Süreya haklı mı acaba da demeden bilemiyor insan .. "Kadın susarak gider! En önemli detaydır, erkeklerin hiç anlayamadığı durum işte bu kadar basittir. O gün gelene kadar konuşan, kavga eden, tartışan kadın, kendini sessizliğe vermiştir. Ne zaman ümidini o ilişkiden kestiyse, o zaman sevgisi de yara almış demektir. Yüreğindeki bavulları toplamıştır, kafasındaki biletleri almış ve aslında bedeni orada durarak, ilişkiden çıkıp gitmiştir. Kadın, gerçekten gitmişse, çok sessiz olmuştur ayrılışı, kimse hissetmeden, kapıları vurup kırmadan gitmiştir. Her akşam eve geldiğinde, kapının açıldığını gören adam anlamaz ama bir kadın sessizce gider. Ne mutfağında yemek pişiren, ne yan koltukta televizyon izleyen, ne gece ruhunu kenara koyarak yatakta sevişmeye çalışan kadın, artık o kadındır. Bir kadının çığlıklarından, kavgalarından korkmamak gerekir, çünkü kadının gidişi sessiz ve asildir."
Fatma Nur Doğruyol
Fatma Nur Doğruyol 3 aylar önce
Sorunu direkt söyleyenler -herkes için geçerli bu- dırdırcı, kırıcı vs bir sürü kadın sıfatını etiket gibi taşıyor.
Ercan Dalkılıç
Ercan Dalkılıç 3 aylar önce
Olayla hiç alakam yok seni izlemedim babalayi izlememe rağmen ama üzdün beni sabahın köründe. Seni görünce aklıma ben ve 4 yıllık bir çırpıda biten o ilişkim geldi. Bu konuda sanırım senden tecrübeliyim atlatmış biri olarak inanır mısın inanç şeklini bilmiyorum fakat Allah sevdiği kulları bazen bazı yollardan bile bile döndürürmüş. Bunu 8 ay kendimi eve kapatıp depresyona girdiğim kızın beni hak etmediğini anladığım zaman farkettim. Kendine iyi bak dostum gelip geçici şeyler için üzülmeye değmiyor bunu sende anlayacaksın bir süre sonra ama acını da çekeceksin bu süre zarfında buna zaten kimse engel olamaz sen bile. Boşluğa düşme kendine tutun yeter 😊
Abdullah Bayram
Abdullah Bayram 3 aylar önce
Şiirden bir sikim anlamadım ama çok içten okudu
Koko Koko
Koko Koko 3 aylar önce
😞
Ruveyda Ertürk
Ruveyda Ertürk 3 aylar önce
Abi ben her gün her saat bakıyorum bu babalaya su oinç i fazlalastirin yokluktayim bı bölümü 59 kere izledim yeter kına geldi oiç cogals8n diyenler +1
Yusuf Birdal
Yusuf Birdal 3 aylar önce
Sondaki şiiri 3. kez dinlemeye geldim harika cidden
Huso Imo
Huso Imo 3 aylar önce
Abi seni yeni kesfettim ve Sen final yapiyosun
MesuT
MesuT 3 aylar önce
oraya bir beğeni koydum dost için işaret olsun...😊
Elif AYVAZ
Elif AYVAZ 3 aylar önce
Değiştirmek tazelenmek güzel şey
Tunahan Karataş
Tunahan Karataş 3 aylar önce
Ilk ve son bölümü aynı cümleyle kapatmissin abi,hayatın en hüzünlü...
HÜSEYİN ASLANTAŞ
HÜSEYİN ASLANTAŞ 3 aylar önce
Kadınlar seni sen yapan şeylere aşık olup sonra senden onları almaya çalışırlar.
damla gömer
damla gömer 4 aylar önce
Program bitmemeliiii !!!
AHMET SEVER
AHMET SEVER 4 aylar önce
Umarımla başlayan cümlelerden bıkmışsındır bence sen o cümlelere aldırış etme ne gerekiyorsa yap olsun her şey gönlünce
Bilal Topal
Bilal Topal 4 aylar önce
Seni anlayamadığımızdan tanımak istiyoruz. Ama anlayamayacağımızı anlayınca vazgeçiyoruz.
Ertuğrul Uslu
Ertuğrul Uslu 4 aylar önce
Zihnimi rahatlatmak ve anlamlı bir şeyler dinlemek için buraya geliyorum sürekli
buse kübra aksoy
buse kübra aksoy 4 aylar önce
Geçtiğimiz ay Eskişehir'e geldiğinde gorusemedigimize epey üzülmüştüm, o zaman sebebini bilmiyordum ama içimdeki oturup saatlerce dinleme isteğini cok kuvvetli hissediyordum. Hoş, bunlari ilk kez tanisacagin biriyle konuşur muydun bilemem ya.. neyse. Şimdi bu videoyu izleyince anladım. Iste şimdi cok şey konuştuk seninle. Sevgiyle kal Aytuğ, tanıştığıma memnun oldum.
Adsız Adam
Adsız Adam 4 aylar önce
Final bölümünde keşfettim seni.Neyseki devam edecekmişsin o yönden üzülmedim babala yada o bu fark etmez seni izleyen dinleyen için.Reha bey harika okumuş gerçekten tebrik ederim.
tobey meguire
tobey meguire 4 aylar önce
aşk ilişki artık bana çok yabancı geliyor yorucu geliyor.. gidip yeni bir ilişki bulmak için uğraşmıyorum artık yorulmuşum gibi hissediyorum.. belki başlasa yine eskisi gibi o aşık şaire dönüşebilirim ama beni o şaire dönüştürebilecek güzellik ya beni tanımaya vakit ayırmaz yada kapağını beğenmediği kitabı açmak istememesi gibi bişiydir belkide ben öyle düşünürler diye düşünüyorumdur.. böyle şeyler benim gibi utangaç insanlar için zorlaşıyor ve hiçbirşeye başlamıyorsunuz ve kendinizi iyice kapatıyorsunuz.. işte benim için durum bu
pombik pombik
pombik pombik 4 aylar önce
Özeniyorum sana acıya rağmen kendin olmaktan çekinmiyorsun sözde kaybetmelere rağmen ... Bende kaybetmemek adına dilim dilim doğrarım beni ben yapanları, sevdiklerime onlar bir an kaybolmasın diye yanımdan.. üzülme ve yolun açık olsun
MET TV
MET TV 4 aylar önce
Aga be
kekw
kekw 4 aylar önce
flutv izleyicisiyim ve seni burda ilk kez izlemek için videonu açmıştım.umarım flutvde herşey istediğin gibi olur
Ahmet Bozkurt
Ahmet Bozkurt 4 aylar önce
benden 3 gün sonra dünyaya gelmiş bir kadın bir yıl süren bir ilişki onu o kadar çok sevdimki sesini duyamadığım her gün ağladım ihanete uğradığımı öğrendiğim gün alyans alıyodum içinde onun adını yazdırdığım ara ara hala gelir aklıma hala teze yarası üzerinden bir yıl geçmesine rağmen ihanete uğramama rağmen yinede sesini özlüyorum konuşmasını hallerini tavrını küfür edişini bile ama o benim değil başkasının tarçınlı keki artık hayat çok acımasız :(
malakarakful
malakarakful 4 aylar önce
Çok üzüldüm gitmene. Önerdiğin kitapları tek tek okuyordum. Sırf sen önerdin diye konusuna bile bakmadan okuyordum. Üzüldüm. Ama şunu bil, sen neredeysen bende oradan takip etmeye devam edeceğim. Farklı bir hava değişik bir tat katıyordun kanala. Babalanın bu demokratik tavrı da çok güzel. Babalayıda senide severek takip edeceğim.
Loş Sohbet l Doğu Demirkol
1:05:39
NeyseNe
görünümler 588 B
Yoldan Çevirme (69.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
14:05
Çok Güzel Hareketler
görünümler 579 B
Şimdiki Aklım (69.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
20:43
Çok Güzel Hareketler
görünümler 952 B
Maraşlı 2. Bölüm 3. Fragmanı
1:10
Maraşlı
görünümler 993 B
PRİKŞIN BÖLÜM #2 - MESUT SÜRE
47:36
Janset Pacal
görünümler 81 B
İbrahim Selim ile Bu Gece #14: Cem Yılmaz, Müjde Kızılkan
2:13:09
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 6 Mn
Yoldan Çevirme (69.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
14:05
Çok Güzel Hareketler
görünümler 579 B
Şimdiki Aklım (69.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
20:43
Çok Güzel Hareketler
görünümler 952 B
Maraşlı 2. Bölüm 3. Fragmanı
1:10
Maraşlı
görünümler 993 B
Sadakatsiz 14. Bölüm Fragmanı
0:36
Sadakatsiz
görünümler 3,4 Mn
KIŞKIRTMA! İNTİKAMIMI ALDIM! KOMİK VİDEO
16:37
Rukiye Çetinkaya
görünümler 890 B